Nieuw
Elsweg 487311 GX ApeldoornBrinkhorst
€ 369.500 k.k.
- 63 m²wonen
- 179 m²perceel
- 1slaapkamer
- Cenergielabel
Omschrijving
In dit huis wil je wonen! Hier voel je je direct thuis, ideaal met z'n tweeën of alleen. Perfect gemoderniseerd vanaf 2022 tot heden. Vrijstaand gestuukte woning met een eigen oprit, overkapping, schuur en een veranda, heerlijk zitten in volle privacy in deze zonnige tuin. De jacuzzi (t.o) is een extraatje wanneer je lekker wil ontspannen. De kleine woonkeuken heeft alles wat je nodig hebt, maar ook de nieuwe badkamer, het separaat toilet en de fijne straatgerichte woonkamer. De verdieping is een grote loft kamer (ook eenvoudig 2 slaapkamers van te maken) met grote dakkapellen aan weerszijde. Dit is wat je zegt in rust wonen, maar toch aan de rand van het centrum van Apeldoorn. De Elsweg is een zijstraat van de Asselsestraat, met supermarkt, alle centrumvoorzieningen en de bossen binnen direct handbereik.
Bouwjaar 1948, woonoppervlak 63 m2, gebouw gebonden buitenruimte 16 m2, externe bergruimte 20 m2, inhoud 230 m2, grondoppervlak 179 m2. Verwarming en warm water middels een cv combi ketel (Intergas 2018), een airco heater en een houtkachel. De moderniseringen zijn geweest voor wat betreft de kozijnen en ramen (zwart staal en kunststof met HR++ glas), de badkamer, toilet, vloeren, wanden, elektra, keuken, woonkamer, de complete verdieping, airco/heater, de tuin met opstallen, straatwerk, buitenschilderwerk, goten, hemelwaterafvoer etc.
De woning heeft een carport, oprit voor meerdere auto's, aangebouwde houten schuur en een aangebouwde sfeervolle veranda. De tuin is ca. 9 x 11 meter met een zijpoort/achterom met kunstgras en terras, smaakvol ingericht met privacy. De tuin ligt op het oosten en is zeer zonnig met name omdat het huis laag is heb je altijd overal de zonnestralen. De afwerking is mooi licht, verder is de ligging rustig nabij alle denkbare centrum voorzieningen en meer dan de moeite waard live te komen bekijken.
Indeling:
Achterentree, aansluiting voor de wasapparatuur en stookruimte. Luxe toilet, moderne badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel, half open woon/eet keuken met een ingebouwde koelkast, vaatwasser, kookplaat en afzuigkap, sfeervolle woonkamer met een sfeervolle houtkachel, bergkast, nieuwe meterkast en trap naar de verdieping.
1e Verdieping:
Royale kamer met grote dakkapellen geplaatst in 2019 en 2012 in volledig kunststof met HR++ beglazing,
De woning heeft rolluiken aan de achterzijde van het huis.
De woning wordt verhuurd als B&B en heeft geweldige reviews. De gehele woning met interieur is over te nemen.
informatie is te vinden op de website
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in!
Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Aan onvolkomenheden in bovenstaande kunnen geen aanspraken worden ontleend.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 369.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.865
- Bouwjaar
- 1948
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 63 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 16 m²
- Externe bergruimte
- 20 m²
- Perceel
- 179 m²
- Inhoud
- 230 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, en natuurlijke ventilatie
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- APELDOORN U 9777
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 179 m²
- Soort garage
- Carport, garage mogelijk en parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
21-5-2026
Op Funda
Buurt

Brinkhorst
Apeldoorn- Inwoners
- 3.090
- Gezin met kinderen
- 23%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.664
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.