Verkocht
Donizettistraat 242901 KD Capelle aan den IJsselPuccinibuurt
€ 489.000 k.k.
- 112 m²wonen
- 134 m²perceel
- 5slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 17 januari 2025
- Verkoopdatum
- 7 februari 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Jazeker, in de gewilde Donizettistraat binnen de wijk ’s-Gravenland!
Een leuke EENGEZINSWONING met twee dakkapellen waardoor 5 goed formaat slaapkamers en een heerlijke achtertuin gesitueerd op het zuidoosten.
Zie onderstaande hoofdkenmerken met nadere omschrijving en de uitgebreide fotoreportage. Zelf sfeer proeven in de woning? Bel met Kok Makelaars voor een bezichtiging!
Hoofdkenmerken:
- Woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin
- Keuken gelegen aan de voorzijde met uitzicht op straat
- 5 (!) goed formaat slaapkamers, zolderkamers voorzien van airco
- Badkamer met ligbad
- 2 dakkapellen, grote dakkapel achterzijde met kunststof kozijn
- Achtertuin op het zuidoosten met berging en achterom
- Woonoppervlakte ca. 112 m²
- Perceeloppervlakte ca. 134 m² Eigen grond!
Gelegen in de ruim opgezette en kindvriendelijke wijk ’s-Gravenland, nabij volop voorzieningen als (overdekt) winkelcentrum Puccinipassage, metrostation Capelsebrug, scholen, kinderdagopvang, gezondheidszorg en uitvalswegen.
INDELING (voor de afmetingen, zie de plattegrondtekeningen)
Begane grond:
De begane grond voorzien van een tegel vloerafwerking in lichte kleurstelling met vloerverwarming.
Entree/hal met toegang tot de woonkamer, meterkast, toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping.
Woonkamer, tuingerichte woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin, een berg(trap)kast en toegang tot de voorgelegen keuken.
Keuken, in L-vormige keukenopstelling voorzien van een keramische kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, koel/vriescombinatie en dubbele spoelbak.
Toilet, betegelde ruimte voorzien van een staand closet en fonteintje.
Eerste verdieping:
Overloop met tapijt vloerafwerking en toegang tot 3 slaapkamers, de badkamer en de trapopgang naar de tweede verdieping.
Slaapkamer 1, gelegen aan de achterzijde voorzien van tapijt vloerafwerking en een grote garderobekast met schuif(spiegel)deuren.
Slaapkamer 2, gelegen aan de voorzijde voorzien van laminaat vloerafwerking en een wastafel met warm en koud water.
Slaapkamer 3, gelegen aan de achterzijde voorzien van laminaat vloerafwerking en eveneens een wastafel met warm en koud water.
Badkamer, betegelde ruimte voorzien van een ligbad, wastafel, tweede toilet (staand closet), badkamerradiator, mechanische ventilatie en een te openen raam.
Tweede verdieping:
Overloop met toegang tot 2 slaapkamers en een afgesloten wasruimte.
Slaapkamer 4, gelegen aan de achterzijde voorzien van tapijt vloerafwerking, een (kunststof) dakkapel (van maximale grootte en breedte) en airconditioning.
Slaapkamer 5, gelegen aan de voorzijde voorzien van tapijt vloerafwerking, een (houten) dakkapel en eveneens airconditioning.
Wasruimte, gelegen aan de achterzijde voorzien van een tegel vloerafwerking, wasmachine- en drogeraansluiting en opstelling Cv-ketel.
Tuinen:
Achtertuin (ca. 10.40 x 5.15)(zuidoosten), gedeeltelijk onderheid en voorzien van (sier)bestrating, vernieuwde schuttingen, zonwering (tegen achtergevel), buitenkraan, achterom en een houten berging (ca. 3.20 x 2.40) met elektra en verlichting.
Voortuin, voorzien van (sier)bestrating, splitgrind met vaste planten, buitenkraan en een houten hekwerk.
Inboedel/inrichting:
De woning wordt geleverd inclusief de aanwezige vloerafwerking en raambekleding (blijft achter).
De overige meubels (inclusief bedden), verlichting, wasmachine, droger kunnen voor een (nader overeen te komen) klein bedrag worden overgenomen.
Bijzonderheden:
- CV-ketel Intergas HRE (2014)
- Airconditioning op slaapkamer 4 en 5
- Houten en kunststof kozijnen
- Dubbele beglazing
- Energielabel B
- Er is geen vragenlijst en geen lijst van roerende zaken
- In de koopovereenkomst zal de ‘niet zelfbewoningsclausule’ worden opgenomen
- Bouwjaar ca. 1996
Oplevering: in overleg met verkoper, op korte termijn mogelijk.
Bij het samenstellen van deze verkoopinformatie en (plattegrond)tekeningen zijn we nauwkeurig te werk gegaan, aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Daarnaast aanvaardt de makelaar of zijn opdrachtgever geen aansprakelijkheid voor de in de verkoopinformatie en (plattegrond)tekeningen verstrekte informatie.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 489.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.366
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1996
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 112 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 134 m²
- Inhoud
- 365 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, mechanische ventilatie, en natuurlijke ventilatie
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Kadastrale gegevens
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL E 1932
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 134 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 54 m² (10,40 meter diep en 5,15 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
3.090x
Bekeken
43x
Bewaard
17-1-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




