Verkocht onder voorbehoud
Linnaeusstraat 2312522 GL Den HaagLaakkwartier-Oost
€ 299.500 k.k.
- 96 m²wonen
- 2slaapkamers
- Denergielabel
Omschrijving
KLUSWONING MET POTENTIE EN ZEER RUIME ACHTERTUIN
Een ruime benedenwoning van ca. 96 m² welke u volledig naar eigen smaak en inzicht kunt transformeren! De woning biedt volop mogelijkheden voor de handige klusser, belegger of ontwikkelaar. Door de grote woonoppervlakte en praktische indeling met onder andere een ruime woonkamer, separate eetkamer, keuken, badkamer, toilet en (slaap)kamers zijn er diverse herindelingsmogelijkheden om een moderne en comfortabele woning te realiseren. Bijvoorbeeld is eenvoudig een derde slaapkamer of een ruimte voor een bedrijf aan huis in de ruime hal aan de voorzijde te realiseren.
Omgeving:
Het appartement is in de zeer centraal gelegen woonwijk Laakkwartier gesitueerd. De MegaStores, het centrum van Oud-Rijswijk en De Haagse Hogeschool treft u in de nabije omgeving. Zo ook verschillende openbaar vervoersvoorzieningen en aansluitingen op de autosnelwegen A4 en A12 bereikt u binnen enkele minuten. Het NS intercity station Den Haag HS ligt op slechts 9 minuten fietsen en het NS station moerwijk op slecht 12 minuten loopafstand.
Indeling:
Begane grond:
Entree woning. Zeer ruime hal naar de centrale gang van de woning. Vanuit deze gang zijn alle vertrekken toegankelijk. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich 1 van de 2 slaapkamers en de ruime en lichte woonkamer met separaat eetgedeelte. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de tweede slaapkamer. Ook aan de achterzijde gelegen bevindt zich de gesloten keuken, badkamer en separaat toilet. De ruime achtertuin van maar liefst 60 m2 is toegankelijk vanuit de keuken. De achtertuin bestaat uit twee delen welke samengevoegd kunnen worden tot 1 grote tuin.
Kenmerken:
- Bouwjaar 1933
- Eigen grond
- Woonoppervlakte: ca. 96 m2
- Inhoud: ca. 340 m3
- 46/100e aandeel in een actieve VvE met een maandbijdrage van € 175,-
- Vier kamers, waarvan twee slaapkamers, eenvoudig derde slaapkamer te realiseren
- Verwarming en warm water middels C.V.-combiketel
- Projectnotaris van toepassing
- Niet bewoningsclause van toepassing
- Materialen- en ouderdomsclausule van toepassing
- Aanbiedingsvoorwaarden Agterberg Makelaardij van toepassing
- Oplevering in overleg, op korte termijn mogelijk.
Bij interesse adviseren wij u, uw eigen aankoopmakelaar in te schakelen!
Mocht u interesse hebben in deze woning maar u heeft uw eigen woning nog niet verkocht... bel dan zeker even met ons kantoor voor een vrijblijvende waardebepaling!
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot een bezichtiging, het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 299.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.120
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Bijdrage VvE
- € 175,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1933
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 96 m²
- Inhoud
- 340 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- 'S-GRAVENHAGE AI 10649
- Achtertuin
- 62 m² (14,50 meter diep en 4,25 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 175,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.365x
Bekeken
37x
Bewaard
25-2-2026
Op Funda
Buurt

Laakkwartier-Oost
Den Haag- Inwoners
- 11.600
- Gezin met kinderen
- 25%