Nieuw
Monsterseweg 172553 RA Den HaagKraayenstein en Vroondaal
€ 1.275.000 k.k.
- 246 m²wonen
- 1.004 m²perceel
- 5slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerUniek vrijstaande woning gelegen in het groen op 1004 m2 grond
Omschrijving
VRIJSTAAND WONEN, NATUUR, PRIVACY, RUST, GROEN zijn de kernwoorden van dit bijzondere huis gelegen op maar liefst 1004 m2 grond
Aan de groene rand van het geliefde Madestein ligt deze charmante vrijstaande woning aan de Monsterseweg 17. Een plek waar rust, ruimte en comfort perfect samenkomen. Omringd door groen en met volop privacy geniet u hier iedere dag van een heerlijk vrij gevoel, terwijl alle voorzieningen binnen handbereik zijn.
Het Ockenburg bos, een Natura 200 gebied ligt aan de overkant terwijl het recreatiegebied grenst aan de achtertuin.
De The Hague International School en diverse sportfaciliteiten (hockey, voetbal, golf, sportscholen) liggen in de directe omgeving, met de fiets ben je binnen 10 minuten op het strand. De uitvalswegen zijn goed bereikbaar.
INDELING:
Bij binnenkomst valt direct de lichte en sfeervolle uitstraling van de woning op. Er bevindt zich een ruime kantoor/ slaapkamer aan de voorzijde met veel licht, een wasruimte waar de wasmachine en droger staan opgesteld en toilet
Via de royale lichte woonkamer met een sfeervolle open haard, een marmeren vloer met vloerverwarming of via de keuken loop je naar het hart van dit huis: de prachtige serre; dé plek om lange avonden te genieten van een diner met familie of vrienden, terwijl je uitkijkt op de groene riante tuin.
De open keuken met zijn inbouwapparatuur zoals oven, magnetron, vaatwasser, gaskookplaat, afzuigkap biedt alle ruimte om uitgebreid te koken en samen te komen.
EERSTE VERDIEPING
Op de eerste verdieping bevindt zich een comfortabele slaapkamer aan de achterzijde met een eigen terras en een rustgevend uitzicht op het groen, een heerlijke plek om de dag te beginnen.
De recent vernieuwde badkamer straalt luxe en ontspanning uit en is voorzien van een vrijstaand bad, een ruime inloopdouche en een dubbele wastafel met meubel. Verder telt de verdieping nog twee goed bemeten slaapkamers.
TWEEDE VERDIEPING:
Op de tweede verdieping, de kapverdieping is nog een grote slaapkamer die voor vele doeleinden gebruikt kan worden
TUIN
Entree, de poort geeft toegang tot het terrein, rondom het huis ligt een riante tuin. Er zijn twee bijgebouwen, een bijgebouw bestaat uit een dubbele garage met automatische deuren en een achterliggende berging.
Het tweede bijgebouw was vroeger in gebruik als paardestal.
KENMERKEN:
- Woonoppervlakte circa 246 m2;
- Dubbele garage met riante bergruimte;
- Perceelsoppervlakte circa 1004 m2;
- Paardenbox;
- Bouwjaar 1890
- Gelegen op eeuwig durend afgekochte erfpachtsgrond;
- Beschermd stadsgezicht Kijkduin/Ockenburg;
- Alarminstallatie aanwezig;
- Badkamer is vernieuwd in 2026;
- Vloerverwarming in de woonkamer en gang onder de marmeren vloer;
- Doen NVM makelaars verkoopvoorwaarden van toepassing;
- Oplevering in overleg;
- Energielabel D
- Voor de koopakte zal gebruik worden gemaakt van een NVM-modelovereenkomst;
- Notariskeuze voorbehouden aan koper, doch binnen de regio Haaglanden;
Voor maatvoeringen verwijzen wij u naar de plattegronden.
Hebben wij uw interesse gewekt en wilt u meer weten of deze prachtige woning met eigen ogen bekijken? Grijp nu uw kans en maak snel een afspraak voor een bezichtiging. Voor meer informatie over de verkoopvoorwaarden kunt u altijd contact met ons opnemen.
Een vrijblijvende hypotheekberekening nodig?
Onze hypotheekadviseurs van de DOEN Adviesgroep plannen graag een GRATIS EN VRIJBLIJVEND adviesgesprek met je in voor een hypotheekberekening op maat. Wij hebben geen lange wachttijden, waardoor in veel gevallen dezelfde dag nog een afspraak ingepland kan worden. Wij kunnen het hele traject voor je verzorgen, van de uiteindelijke financieringsaanvraag tot je verzekeringen.
Heeft u interesse in deze woning? Schakel uw eigen NVM aankoopmakelaar in. Met een NVM aankoopmakelaar heeft u meer kans tot succes voor een geslaagde aankoop! De adressen van onze collega's in Haaglanden vindt u op Funda.
Deze informatie is door ons met de hoogst nodige zorgvuldigheid samengesteld. Door ons kantoor wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.275.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.183
- Bouwjaar
- 1890
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 246 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 78 m²
- Perceel
- 1.004 m²
- Inhoud
- 738 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, dakraam, mechanische ventilatie, en natuurlijke ventilatie
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom
Kadastrale gegevens
- LOOSDUINEN K 1481
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.004 m²
- Eigendomssituatie
- Eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
Buitenruimte
- Ligging
- Beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
20-5-2026
Op Funda
Buurt

Kraayenstein en Vroondaal
Den Haag- Inwoners
- 10.485
- Gezin met kinderen
- 45%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.563
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.