Nieuw
Tedingeroord 422493 ZD Den HaagDe Lanen
€ 1.575.000 k.k.
- 238 m²wonen
- 975 m²perceel
- 6slaapkamers
- Aenergielabel
Blikvanger* vrijstaand * 975 m2 grond * dubbele garage * label A
Omschrijving
Wonen op een plek waar rust, ruimte en bereikbaarheid samenkomen?
Deze goed onderhouden vrijstaande villa met ca. 237 m2 woonoppervlakte én dubbele garage, gebouwd rond 2000 en met een royaal perceel van ca. 975 m2 eigen grond, biedt het allemaal. Omringd door een fraai aangelegde tuin met optimale privacy en uitzicht over het omliggende groen en water, ervaart u hier dagelijks het gevoel van buiten wonen, met de stad altijd dichtbij. De woning heeft energielabel A.
Aan de rand van Den Haag ligt een groene enclave van slechts zes vrijstaande woningen met een gemeenschappelijke brug, een privéweg en een lommerrijk pleintje. De landelijke ligging, nabij de karakteristieke Veenweg en omgeven door natuur en weilanden, zorgt voor rust en ruimte, terwijl uitstekende scholen (de British School op loopafstand), winkels, recreatiegebieden en uitvalswegen richting onder andere Den Haag, Rotterdam en Amsterdam zich op korte afstand bevinden. Leidschenveen en Nootdorp liggen op loopafstand. Een unieke kans voor wie vrijstaand en comfortabel wil wonen in een groene oase, zonder concessies te doen aan bereikbaarheid en voorzieningen.
Deze woning is vanuit de bouw ca. 2,5 meter uitgebouwd, waardoor u ook 2 slaap-/studeerkamers heeft op de begane grond, en er op de 1e etage een royale badkamer is met doorloop naar een extra "hobby" vertrek, thans in gebruik als gym. Het perceel is rondom voorzien van een fraai sierhek.
INDELING:
Begane grond:
- entree, ruime hal met meterkast en toilet
- royale L-vormige living van ca. 50 m2 met 2 erkers en een open haard
- ruime keuken in U-vormige opstelling met gezellige eetbar, granieten topblad en v.v. diverse inbouwapparatuur (gaskookplaat met bakplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser, oven, combimagnetron en Quooker)
- vanuit de keuken en de gang kom je in de bijkeuken met uitstortgootsteen en de opstelplaats voor de vriezer, de wasmachine en droger.
- twee slaap-/studeerkamers, beide met een schuifpui naar de tuin
- er is een royale dubbele garage met elektrische deuren, ramen en verwarming
- rondom is er een heerlijke en fraai aangelegde tuin met diverse terrassen en een houten berging, buitenkranen en elektrapunten bij de berging.
- de begane grond is v.v. vloerverwarming
1e etage:
- ruime overloop met vlizotrap naar bergzolder met veel bergruimte en de opstelplaats c.v. ketel
- vanuit de master bedroom is via een doorloop met kastenwanden de badkamer bereikbaar en een leuke zolderkamer, thans in gebruik als gym
- de zeer ruime en lichte badkamer heeft een dubbel wastafelmeubel, een ligbad en een separate douchecabine met massage-jets
- er zijn (naast de hoofdslaapkamer) 3 grote slaapkamers met kastenwanden / bergruimte
- vanuit de overloop is er een beknopte 2e badkamer met douche en wastafel.
- separaat toilet met fontein
- de badkamers en toiletten zijn v.v. vloerverwarming
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar 2000
- 6 slaapkamers, 2 badkamers en een ruime hobbykamer
- Dubbele en geïsoleerde garage met water, elektriciteit, verwarming en daglicht
- Energielabel A
- C.v. combiketel Remeha 2021
- Geheel v.v. dubbel glas HR +
- Alarminstallatie
- Perceeloppervlakte ca. 975 m2 eigen grond
- Parkeergelegenheid voor meerdere auto’s op eigen terrein
- Gezamenlijke AED met buren enclave
- Actieve VvE voor onderhoud gemeenschappelijke brug, verlichting en terrein van de 6 woningen € 58,= per maand
- Aanvaarding in overleg, kan snel
Nieuwsgierig? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
De documentatie van deze woning wordt verstrekt via een Move account. Nadat u een bezichtigingsafspraak hebt ingepland, ontvangt u hierover een (activerings) email. N.B. Biedingen kunnen alleen worden uitgebracht via het Move account.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.nl
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.575.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.618
- Bouwjaar
- 2000
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 238 m²
- Overige inpandige ruimte
- 38 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 975 m²
- Inhoud
- 966 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, dakraam, mechanische ventilatie, en schuifpui
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- 'S-GRAVENHAGE BE 4085
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 975 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en landelijk gelegen
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur, elektra en verwarming
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
18-5-2026
Op Funda
Buurt

De Lanen
Den Haag- Inwoners
- 5.335
- Gezin met kinderen
- 62%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.991
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.