Nieuw
Wilgenpad 22631 BN NootdorpNootdorp CentrumWest
€ 250.000 k.k.
- 74 m²wonen
- 97 m²perceel
- 1slaapkamer
- Genergielabel
Omschrijving
Aan het Wilgenpad 2 in Nootdorp staat deze royale multifunctionele ruimte, gelegen in het hart van het dorp. Het object heeft een rijke historie en deed vroeger dienst als elektriciteitswinkel. Tegenwoordig biedt het volop mogelijkheden voor herontwikkeling of veelzijdig gebruik, zowel zakelijk als privé.
Omgeving
Het Wilgenpad ligt in het centrum van Nootdorp, een dorp dat bekendstaat om zijn groene en rustige karakter en zijn centrale ligging in de Randstad. De straat heeft een gemoedelijke, dorpse uitstraling en een prettige sfeer. Vanuit hier zijn alle voorzieningen eenvoudig bereikbaar.
Voorzieningen dichtbij
In het dorpscentrum (De Parade en de Dorpsstraat) vindt u supermarkten, speciaalzaken en horecagelegenheden. Ook zijn er diverse basisscholen, kinderopvang en sportverenigingen in de directe omgeving. Voor uitgebreider winkelen ligt winkelcentrum The Mall of the Netherlands in Leidschendam op korte afstand.
Natuurliefhebbers kunnen terecht in de nabije recreatiegebieden Dobbeplas en het Delftse Hout. Hier kunt u wandelen, fietsen, varen of ontspannen in de natuur.
De locatie is uitstekend bereikbaar. Met de auto bereikt u snel de A4, A12 en A13, waardoor Den Haag, Delft, Rotterdam en Zoetermeer binnen korte tijd bereikbaar zijn. Ook het openbaar vervoer is goed geregeld met tramlijn 15 en de RandstadRail in de buurt.
Indeling en mogelijkheden
De multifunctionele ruimte is via het Wilgenpad toegankelijk.
Wilgenpad 2 te Nootdorp – potentiële mogelijkheden (onder voorbehoud van gemeentelijke goedkeuring):
- Woning of twee appartementen (door het realiseren van een extra woonlaag)
- Winkelruimte
- Kantoor
- Hobbyruimte
- Garage
- Multifunctionele ruimte
Vraagprijs (vanaf)
Wilgenpad 2 te Nootdorp: €250.000
Kenmerken
Bouwjaar circa 1959
Gelegen op eigen grond m²
Houten kozijnen met dubbele beglazing
Cv-combiketel Remeha 2019
Garage aanwezig
Ouderdomsclausule van toepassing
Asbestclausule van toepassing
Overige verkoopinformatie digitaal beschikbaar
Oplevering in overleg, eventueel op korte termijn
Bij interesse adviseren wij u een eigen aankoopmakelaar in te schakelen.
De gegeven informatie is met zorg samengesteld. Aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet worden beschouwd als een uitnodiging tot bezichtiging, het doen van een bod of het aangaan van onderhandelingen.
De meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. Deze is bedoeld om een eenduidige manier van meten te hanteren en geeft een indicatie van de gebruiksoppervlakte. Verschillen in uitkomsten zijn mogelijk door interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het meten.
------------------------------------------------------------------------------
Located at Wilgenpad 2 in Nootdorp, this spacious multifunctional property is situated in the heart of the village. The building has a rich history and previously served as an electrical appliance store. Today, it offers plenty of opportunities for redevelopment or versatile use, both commercial and private.
Surroundings
Wilgenpad is located in the centre of Nootdorp, a village known for its green and peaceful character as well as its central location within the Randstad region. The street has a charming village atmosphere and a pleasant living environment. From here, all amenities are within easy reach.
Nearby amenities
In the village centre (De Parade and Dorpsstraat), you will find supermarkets, specialty shops, and restaurants. Several primary schools, childcare facilities, and sports clubs are also located nearby. For more extensive shopping, The Mall of the Netherlands in Leidschendam is only a short distance away.
Nature lovers can enjoy the nearby recreational areas Dobbeplas and Delftse Hout, where you can walk, cycle, boat, or simply relax in nature.
The location is excellently accessible. By car, you can quickly reach the A4, A12, and A13 motorways, providing easy access to The Hague, Delft, Rotterdam, and Zoetermeer. Public transport connections are also convenient, with tram line 15 and RandstadRail stations nearby.
Layout and possibilities
The multifunctional space is accessible via Wilgenpad.
Wilgenpad 2 in Nootdorp – potential possibilities (subject to municipal approval):
Residential property or two apartments (by adding an extra floor)
- Retail space
- Office
- Hobby space
- Garage
- Multifunctional space
Asking price (starting from)
Wilgenpad 2 in Nootdorp: €250,000
Features
- Built around 1959
- Situated on freehold land
- Wooden window frames with double glazing
- Remeha central heating boiler (2019)
- Garage available
- Age clause applicable
- Asbestos clause applicable
- Additional sales information available digitally
Transfer in consultation, possibly on short notice
If interested, we recommend engaging your own purchasing agent.
The information provided has been compiled with due care. However, no rights can be derived from its accuracy. All provided information should be regarded as an invitation to arrange a viewing, make an offer, or enter into negotiations.
The measurement instruction is based on the NEN2580 standard. This standard is intended to provide a consistent method of measurement and gives an indication of the usable floor area. Differences in outcomes may occur due to interpretation differences, rounding, or limitations during measuring.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 250.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.378
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, halfvrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1959
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 74 m²
- Perceel
- 97 m²
- Inhoud
- 257 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NOOTDORP C 2944
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 97 m²
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

Nootdorp CentrumWest
Nootdorp- Inwoners
- 2.080
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.898
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.