Nieuw
Jericholaan 57-B3061 HB RotterdamKralingen West
€ 650.000 k.k.
- 114 m²wonen
- 3slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerStrak afgewerkte dubbele benedenwoning met een heerlijke achtertuin.
Omschrijving
Deze strak afgewerkte dubbele benedenwoning van circa 114 m2 schuilt achter een rijk gedecoreerde gevel aan de breed opgezette en groene Jericholaan in Kralingen. Achter de voordeur zet deze prachtige stijl boordevol charmante details zich voort met onder andere plafonds met ornamenten, marmeren schouw en paneeldeuren. Aan de achterzijde bevindt zich een bijna 7 meter diepe achtertuin op het noordwesten met zon in de namiddag en avond. Dit is een heerlijke plek om in alle rust te ontspannen, te borrelen of voor een gezellige barbecue. In de achtertuin is tevens een houten berging aanwezig met veel opbergmogelijkheden.
De woning maakt onderdeel uit van een goed onderhouden karakteristiek pand uit 1902 met een actieve Vereniging van Eigenaars. Intern is de woning bijzonder efficiënt ingedeeld met op de begane grond een royale doorzonkamer met luxe open keuken van Bulthaup en een moderne badkamer. Deze verdieping is bijzonder licht en ruimtelijk vanwege de circa 3 meter hoge plafonds en biedt via een brede trap toegang tot de achtertuin. In het souterrain zijn maar liefst 3 slaapkamers aanwezig gecombineerd met bergruimte. De woning is geïsoleerd met onder andere volledig dubbele beglazing, wat zorgt voor een gunstig energielabel B.
De Jericholaan leidt direct naar de Kralingse Plas. Deze locatie beschikt over de ideale combinatie van een rustige, groene woonomgeving en een gunstige ligging ten opzichte van het stadscentrum van Rotterdam: de wijk is uitstekend bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. Tramhalte Oudedijk/Jericholaan en metrostation Voorschoterlaan zijn op korte afstand gelegen. De wijk ligt gunstig ten opzichte van diverse uitvalswegen en de snelwegen A13, A16 en A20. Recreatiegelegenheden en sportactiviteiten zijn volop aanwezig: hockeyvelden, tennisbanen, een manege, een golfterrein en een zeilvereniging. De buurt heeft een ruime variatie in scholen en horecagelegenheden en winkels en supermarkten op de Lusthofstraat, Oudedijk en Vlietlaan bevinden zich op loopafstand van de woning.
Indeling:
Begane grond:
Entree, hal met garderobekast.
Bijzonder lichte doorzonkamer (circa 13.94 x 4.67/2.70 m) welke in 2 leefruimtes is opgedeeld, te weten:
Een royale woon-/eetkamer aan de achterzijde (circa 6.22 x 4.67 m) voorzien van een fraaie marmeren schouw, openslaande deuren naar de achtertuin en via een tussenhal toegang tot de sanitaire voorzieningen; en
Een ruime open keuken aan de voorzijde (circa 7.72 x 2.70 m) met luxe Bulthaup keukenblok in rechte opstelling voorzien van spoelbak met mengkraan, 5-pits gasfornuis, RVS afzuigkap en vaatwasmachine en separaat plafondhoog wandblok voorzien van combi-oven en koel-/vrieskast.
Aan de voorzijde is voldoende ruimte beschikbaar voor het plaatsen van een eettafel of zoals thans in gebruik als werk-/studeerkamer met prachtig vrij uitzicht op de voorgelegen groenstrook.
Tussenhal met trap naar het souterrain, toiletruimte voorzien van fonteintje en vloerverwarming.
Moderne badkamer voorzien van douche met rainshower, wastafelmeubel met spiegelkast en vloerverwarming.
Nagenoeg de gehele verdieping is voorzien van een hoogwaardige eikenhouten lamelparketvloer.
Souterrain:
Ruime overloop voorzien van bergkast.
Royale hoofdslaapkamer aan de voorzijde (circa 5.01 x 2.37 m) met open doorgang naar praktische inloopkast (circa 3.47 x 1.40 m).
Aangrenzende wasruimte (circa 3.70 x 1.40 m) voorzien van aansluiting voor de wasmachine, opstelplaats CV-combiketel en veel bergruimte.
Ruime slaapkamer I aan de achterzijde (circa 6.00/4.62 x 2.14 m).
Ruime slaapkamer II aan de achterzijde (circa 6.00 x 3.26/1.82m).
De gehele verdieping is voorzien van een smaakvolle laminaatvloer.
Tuin:
De verzorgde achtertuin (circa 6.72 x 4.67 m) op het noordwesten beschikt over een groot terras en een houten (red cedar) berging.
Bijzonderheden
• Bouwjaar 1902
• Eigen grond
• Energielabel B
• Woonoppervlakte circa 114 m2
• Inhoud circa 370 m3
• De V.v.E. is actief, de huidige bijdrage is circa € 103,- per maand
• Verwarming en warm water middels een HR-combiketel (bouwjaar 2011)
• De woning is volledig voorzien van dubbele beglazing in houten kozijnen
• De complete voorzijde (kozijnen, deuren en daklijst) is in maart 2026 geschilderd
• De fundering is in 2011 hersteld middels paalkopverlaging
• Separate houten berging in de achtertuin aanwezig (circa 8 m2)
• Parkeergelegenheid op straat middels een parkeervergunning
- Vraagprijs
- € 650.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.702
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 103,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Dubbel benedenhuis (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1902
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 114 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Inhoud
- 370 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom
Kadastrale gegevens
- KRALINGEN G 6216
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 31 m² (6,72 meter diep en 4,67 meter breed)
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 103,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Kralingen West
Rotterdam- Inwoners
- 15.925
- Gezin met kinderen