Verkocht onder voorbehoud
Koningsveldestraat 29-D3037 VP RotterdamLiskwartier
€ 535.000 k.k.
- 113 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerRoyale maisonnette met balkon en uitzicht in het Liskwartier!
Omschrijving
Wonen met ruimte, licht en vrij uitzicht over een plein in deze royale maisonnette van ca. 113 m² met balkon in het geliefde Liskwartier.
De Koningsveldestraat is een rustige straat in een prettige woonomgeving in Rotterdam-Noord. Je woont hier in het Liskwartier, een buurt die bekend staat om de karakteristieke lanen en singels en de fijne sfeer. Op wandelafstand ligt de Bergselaan met diverse winkels en dagelijkse voorzieningen. Ook het Oude Noorden ligt vlakbij waardoor je eenvoudig de levendigheid van gezellige horeca en bijzondere winkels opzoekt. Een aanrader in de buurt is Osteria Liz, een knus Italiaans restaurant waar vrijwel alles huisgemaakt wordt en waar je altijd gastvrij wordt ontvangen. Aan de overzijde van het plein ligt het Kunstatelier Koningseveldeplein waar elk weekend tentoonstellingen plaatsvinden waardoor het plein een levendige uitstraling heeft.
De binnenstad en Rotterdam Centraal bereik je binnen enkele minuten fietsen en ook de uitvalswegen richting A13 en A20 zijn snel bereikbaar. Voor ontspanning fiets je zo naar het Vroesenpark of richting het Kralingse Bos en de Kralingse plas.
De woning zelf maakt onderdeel uit van een kleinschalig appartementencomplex uit 2005. Dankzij de moderne bouw profiteer je hier van goede isolatie, energielabel A en een hoog wooncomfort. De woning beschikt onder meer over een warmteterugwinningsinstallatie, airconditioning en zonnepanelen. Daarnaast is er een balkon waar je heerlijk kunt zitten in de middag en avondzon.
Tweede verdieping – rustig slapen en comfortabel wonen
Entree van de woning met hal en trap naar de woonverdieping.
Twee ruime slaapkamers, waarvan één extra royaal.
Moderne badkamer voorzien van ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel en WC.
Praktische overloop met bergruimte.
Derde verdieping – licht en ruimte om te leven
Lichte woonkamer met grote raampartijen en veel daglicht.
Open keuken met inbouwapparatuur (oa Stoomoven, Bora kookplaat, Quooker en grote koelkast) en voldoende werkruimte.
Bijkeuken met extra bergruimte, wasmachine, droger en extra vriezer.
Vanuit de woonkamer toegang tot het balkon.
Balkon met middag en avondzon.
Extra bergruimte en separate WC op deze verdieping.
Balkon
Het balkon ligt gunstig op de middag en avond zon Een fijne plek om na het werk nog even buiten te zitten of om in de avond van de zon te genieten.
De wijk
Het Liskwartier is al jarenlang een geliefde woonwijk in Rotterdam-Noord. De buurt wordt gekenmerkt door brede lanen, veel groen en een rustige sfeer terwijl je toch dichtbij het centrum woont. In de directe omgeving vind je winkels, verschillende supermarkten en diverse horeca aan de Bergweg en het Eudokiaplein. Ook het Oude Noorden met zijn gezellige cafés en restaurants ligt op korte afstand. De combinatie van rust, voorzieningen en goede bereikbaarheid maakt dit een bijzonder prettige plek om te wonen.
Praktische pluspunten
– Woonoppervlakte ca. 113 m².
– Balkon van ca. 11 m² met middag en avondzon.
– Twee slaapkamers.
– Bouwjaar 2005.
– Energielabel A.
– Voorzien van 10 zonnepanelen.
– Warmteterugwinningsinstallatie en airconditioning aanwezig.
– Kleinschalig complex.
– Gezonde VVE, VvE bijdrage ca. € 147 per maand.
– Eigen grond.
Voor wie is dit huis
Deze woning is ideaal voor jonge stellen die ruim willen wonen in Rotterdam-Noord, eventueel met een eerste kind. Door de comfortabele indeling en de rustige ligging is het ook een aantrekkelijke woning voor ouderen die comfortabel willen wonen met alle voorzieningen in de buurt.
Plan je bezichtiging direct online!
Ga naar de pagina van de Koningsveldestraat 29 D op onze eigen website, kies het moment dat het uitkomt en leg direct je plek vast. Binnen 1 minuut eenvoudig geregeld. Wanneer je een aanvraag doet via Funda ontvang je per e-mail een link om je bezichtiging zelf in te plannen.
Wij zijn de makelaar van de verkoper, neem je eigen makelaar mee voor de aankoop.
Deze informatie is geheel vrijblijvend, uitsluitend voor de geadresseerde bestemd en niet bedoeld als aanbod. Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie kan door ons kantoor geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 535.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.735
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Bijdrage VvE
- € 148,93 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Maisonnette (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2005
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 113 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 342 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Warmte terugwininstallatie
- Warm water
- Cv-ketel
Kadastrale gegevens
- ROTTERDAM Y 5723
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 10 m² (2,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 148,93 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.518x