Nieuw
Pieter de Hoochweg 9-E3024 BG RotterdamDelfshaven
€ 315.000 k.k.
- 61 m²wonen
- 2slaapkamers
- Denergielabel
Omschrijving
Licht en sfeervol 3-kamerappartement met twee balkons en een fijn uitzicht over de levendige Coolhaven en de havens van Rotterdam. het appartement van ca. 61 m2 beschikt over een prettige woonkamer, twee goed ingedeelde slaapkamers, een moderne keuken met inbouwapparatuur en een nette badkamer. Dankzij de praktische indeling, twee buitenruimtes en de extra berging van circa 9 m² geniet je hier van comfortabel wonen met alle gemakken binnen handbereik. Het appartement is gelegen op eigen grond, voorzien van grotendeels dubbele beglazing en maakt deel uit van een actieve Vereniging van Eigenaars. Hier woon je rustig in het karakteristieke Historisch Delfshaven, met winkels, horeca, openbaar vervoer en het bruisende stadsleven van Rotterdam direct om de hoek aan de Pieter de Hoochweg.
Rondom de Coolhaven kun je genieten van levendige cafés en restaurants. Hier kun je proeven van lokale en internationale gerechten. De haven zelf is een plek vol activiteit, met voorbijvarende boten en kleurrijke markten die het straatbeeld verlevendigen. Hierdoor ervaar je het beste van twee werelden: een sfeervolle, historische omgeving gecombineerd met de moderne gemakken van de stad binnen handbereik. De Coolhaven is niet alleen een plek om te wonen, maar een dynamische leefomgeving waar altijd iets te beleven valt.
Wonen in Historisch-Delfshaven
Rustig wonen met alle grootstedelijke voorzieningen op loopafstand. Bijzonder is de rustige doch centrale locatie: instappunten van het openbaar vervoer, winkels, cultuur en vele gezellige horecagelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ook uitvalswegen en meerdere scholen/universiteiten bevinden zich nabij de woning. Hedendaagse wooncomfort wordt gecombineerd met het karakter van weleer.
Indeling
Begane grond:
Afgesloten entree met trappenhuis.
Vijfde verdieping:
Binnenkomst in de hal met separaat toilet en twee vaste bergkasten, met opstelplaats voor de cv-ketel en aansluiting voor de wasmachine.
De lichte woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van het appartement.
Slaapkamer I (ca. 4.35 x 3.33 m / 3.97 x 3.33 m) is zowel via de hal als de woonkamer bereikbaar en biedt toegang tot het zonnige balkon aan de achterzijde op het zuiden. Vanuit deze slaapkamer is tevens de badkamer bereikbaar, voorzien van een douche en wastafel.
Slaapkamer II (ca. 2.87 x 2.76 m) ligt aan de voorzijde en beschikt over toegang tot het tweede balkon.
De keuken heeft een moderne uitstraling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar 1956
• Eigen grond
• Woonoppervlakte circa 61 m2
• Berging van circa 9 m2
• Inhoud circa 208 m3
• Verwarming en warm water middels CV-combiketel
• Voorzien van dubbele beglazing
• Actieve Vereniging van Eigenaars; bijdrage circa € 197,55 per maand
• In de koopovereenkomst worden een ouderdomsclausule en een niet-zelfbewoningsclausule opgenomen.
• Oplevering in overleg, kan snel
Wil je als eerste op de hoogte zijn van ons aanbod? Volg ons dan op Facebook, Instagram en Whatsapp.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 315.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.164
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 197,55 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1956
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 61 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Inhoud
- 208 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift en mechanische ventilatie
- Gelegen op
- 5e woonlaag
Kadastrale gegevens
- DELFSHAVEN F 2479
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 197,55 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
20-5-2026
Op Funda
Buurt

Delfshaven
Rotterdam- Inwoners
- 7.220
- Gezin met kinderen
- 18%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.281
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.