Overzicht
9,0
26 beoordelingen
32
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Staete - De Meierij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Financieel advies
Verhuur
Wat je woonvraag ook is: de makelaars, juristen, marketeers, taxateurs, nieuwbouwspecialisten en financieel adviseurs van Staete helpen je verder. Of je nu wilt verhuizen, aankopen, verkopen, verbouwen, uitbouwen of verduurzamen: start bij Staete!
Specialisaties
Woningstyling, Woningfotografie, Nieuwbouw, Expat makelaar
Certificaten
NWWI ,
NRVT ,
SEH ,
WFT
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Dhr. Heufkens, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Martijn van KollenburgMakelaar
- Melissa RussensCommercieel Medewerker
- Hugo FinkersMakelaar (Directeur)
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 26 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 81% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een Funda gebruiker
•Verkoper•8,5
7 jul. 2025
Contacten verliepen prima. Vriendelijk, snel reagerend en meelevend. Zeer tevreden, ook over de uiteindelijke verkoopprijs.
7 jul. 2025
Een Funda gebruiker
•Verkoper•8,8
23 jun. 2025
Er was iets fout gegaan met de zichtbaarheid op funda. Dit hebben ze goed opgelost door het blikvanger te maken op hun kosten.
23 jun. 2025
Een Funda gebruiker
•Verkoper•9,0
15 jun. 2025
Contact met makelaar verliep goed, alleen proces mbt de verkoop hadden ze wat beter kunnen toelichten.
15 jun. 2025
Kantoorgegevens
5271AC Sint-Michielsgestel
- MaOp afspraak
- DiOp afspraak
- WoOp afspraak
- DoOp afspraak
- VrOp afspraak
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media