office-banner
Van Santvoort - Helmond Logo

Van Santvoort - Helmond

Van Santvoort Makelaars - Thuis in uw regio

Overzicht

9,1

36 beoordelingen

7

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Van Santvoort - Helmond. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Verhuur

  • Aankoop

  • Aanhuur

  • Taxaties

  • Financieel advies


Specialisaties

Bedrijfsruimte, Kantoren, Nieuwbouw, Winkels

Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Engels, Nederlands

Omschrijving

Van Santvoort Makelaars voelt zich thuis in de regio Helmond. Bij ons ben je aan het juiste adres voor de aan- of verkoop, aan- of verhuur en taxaties van jouw onroerend goed. Of het nu gaat om bestaande woningen, nieuwbouw, bedrijfspanden of agrarisch onroerend goed, Van Santvoort Makelaars staat klaar om je te assisteren. Met kantoren in Eindhoven, Helmond, Eersel, Nuenen en Deurne ben je verzekerd van een makelaar met uitgebreide regionale kennis en optimale dienstverlening.


Als toonaangevende makelaar in Brabant, met de titel van best verkopend makelaar, hebben wij een breed bereik. Zo weet elke potentiële woningzoeker dat jouw huis te koop staat. Wil jij ook jouw huis succesvol verkopen? Maak vrijblijvend kennis met ons en laat je overtuigen door onze expertise en professionele aanpak.


En wie ben jij?

Wij zijn benieuwd naar jou! Nodig ons uit voor een gesprek en deel meer over je woning, je droomwoning, je wensen en wat je van ons verwacht. Daag ons gerust uit, wij kijken ernaar uit om je beter te leren kennen.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“wil niemand anders dan deze makelaar communicatie perfect komt afspraken na niks is teveel aan wie je ook wat vraagt raad deze makelaar aan iedereen aan.”

Medewerkers

  • Monique van Mierlo - NVM Assistent-makelaar
    Monique van MierloNVM Assistent-makelaar
  • Ursula Linssen - van Schie - Commercieel Medewerker
    Ursula Linssen - van SchieCommercieel Medewerker
  • Sandra Adriaans - van Erp - Commercieel Medewerker
    Sandra Adriaans - van ErpCommercieel Medewerker
  • Marion Kuijpers - Administratief Medewerker
    Marion KuijpersAdministratief Medewerker
  • Anne-Marie van Santvoort - NVM Register Makelaar & Taxateur
    Anne-Marie van SantvoortNVM Register Makelaar & Taxateur
  • Dirk van Santvoort - Makelaar (Directeur)
    Dirk van SantvoortMakelaar (Directeur)
Beoordelingen gemiddelde
9,1

Het gemiddelde is gebaseerd op 36 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 79% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    9,5

    Vak bekwaamd, meedenkend en zeer behulpzaam. Wij zijn super tevreden hoe de verkoop van ons huis is verlopen, een partij die wij een ieder aankunnen raden.

  • Een verkoper

    8,5

    Erg fijn contact met zowel makelaar als ondersteunend team! Op vragen snel antwoord, en altijd even vriendelijk!

  • Een verkoper

    10,0

    wil niemand anders dan deze makelaar communicatie perfect komt afspraken na niks is teveel aan wie je ook wat vraagt raad deze makelaar aan iedereen aan.

Alle beoordelingen (36)

Kantoorgegevens

Paterslaan 2 a
5701 NZ HELMOND
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media