

Ooms Veldhoen & Romeijn Makelaars
Dé NVM-er in de Hoekse Waard met 10 vestigingenOverzicht
9,4
56 beoordelingen
8
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Ooms Veldhoen & Romeijn Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Aankoop
Aanhuur
Taxaties
Financieel advies
Specialisaties
Woningfotografie, Bedrijfsruimte, Kantoren, Nieuwbouw, Winkels, Beleggen, Herbestemmen, Recreatie
Certificaten
NRVT,
VastgoedCert,
NWWI,
SEH,
KFD,
FFP,
WFT
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Dagmar HendriksNVM Register Makelaar & Taxateur
Derek van LarenNVM Makelaar
Dick VeldhoenNVM Register Makelaar
Allard van den BergVastgoedadviseur
Susanne MuddeNVM Assistent-makelaar
Luuk ReedijkCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 56 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 80% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,8
Dagmar komt zo enthousiast binnen en ziet gelijk de pluspunten in ieder huis. Je zou bijna zelf weer verliefd worden op je huis. Hele fijne samenwerking. Super professionele foto's ed en een belevingsvolle beschrijving van de woning. Duidelijke adviezen over presentatie woning. Fijne terugkoppeling van iedere bezichtiging en regelmatig laagdrempelig contact. De rest van het team ook super vriendelijke bij het maken van de planning en de dossiers. Ik ben gewend veel zelf te doen, maar vond het super fijn om te kunnen leunen op deze partij!
Een koper
•9,3
Derek was zeer betrokken en bij iedere bezichtiging aanwezig. Verdiepte zich in mijn wensen en kwam met waardevolle tips en opmerkingen. We hadden makkelijk contact via de app of telefonisch. Ook deed hij net dat stapje extra om via verkopende makelaar een ingang te vinden en te ontdekken wat voor hen belangrijk was. Bij het tweede huis waar ik op bood us het al gelukt. Wel meer bekeken. Derek dacht goed mee in een realistische waarde en bijkomende investeringen.
Een verkoper
•10,0
Vakkundig en accuraat vriendelijk zeer tevreden geweest met deze makelaar was ook zeer behulpzaam met met de besluitvorming
Kantoorgegevens
3262 JN Oud-Beijerland
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Onze vestigingen
Ooms Makelaars Hellevoetsluis
Hellevoetsluis
Ooms Makelaars Lansingerland
Berkel en rodenrijs
Ooms Schiedam/Vlaardingen
Schiedam
Ooms Makelaars Spijkenisse
Spijkenisse
Ooms Makelaars Barendrecht
Barendrecht
Ooms Makelaars Dordrecht
Dordrecht
Ooms Makelaars Capelle aan den IJssel
Capelle aan den ijssel
Ooms Makelaars Rotterdam
Rotterdam
Ooms Veldhoen & Romeijn Makelaars
Oud-beijerland
Ooms Zomerhof Muys Makelaars
Barendrecht











Sociale media