office-banner
De Koning makelaars - ERA én NVM Logo

De Koning makelaars - ERA én NVM

Woondromen waarmaken
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,3

73 beoordelingen

9

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met De Koning makelaars - ERA én NVM. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Taxaties

  • Financieel advies


Specialisaties

Nieuwbouw, Woningstyling

Certificaten

NWWI

VastgoedCert

NRVT

Talen

Nederlands, Engels

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

U heeft uw ideeën over de manier waarop u wilt wonen en leven, en welk thuis daarbij past. De Koning makelaars noemen dit woondromen. Het is onze missie om uw woondromen waar te maken.


Vertel ons over uw plannen en ideeën. We luisteren goed naar u en samen brengen we uw woondromen in kaart. Als we uw motivatie kennen en uw drijfveren begrijpen, kunnen wij u op de juiste manier begeleiden bij de verkoop en/of aankoop van uw huis of appartement. Welke reden u ook heeft om te verhuizen, we laten u graag zien dat er meer mogelijk is dan u wellicht in eerste instantie denkt.


De Koning makelaars zijn gevestigd in Alphen aan den Rijn, Utrecht - De Meern, Gouda, Houten, Nieuwkoop en Woerden. Naast makelaars in de bestaande bouw, zijn ook onze gespecialiseerde nieuwbouwmakelaars dagelijks actief om mensen te begeleiden bij de aankoop van een nieuwbouwwoning.


De Koning makelaars zijn aangesloten bij ERA en de NVM.


U bent welkom bij De Koning makelaars in De Meern

In Utrecht - De Meern staan wij, Dirk-Jan van Zijtveld, Daan Groenen, Jelle Koenekoop, Els Boogerd, Iris Franck en Nathalie Allard, voor u klaar om u te helpen bij de verkoop en/of aankoop van uw woning. Wij zijn thuis in de regio Utrecht (waaronder Leidsche Rijn), De Meern, Vleuten, Haarzuilens en Harmelen.


U bent van harte welkom om eens nader kennis te maken op ons kantoor aan de Zandweg 141 in De Meern.


Graag tot ziens!


Dirk-Jan van Zijtveld, Daan Groenen, Jelle Koenekoop, Els Boogerd, Iris Franck, Daan van Kooij, Sanne Rietdijk en Nathalie Allard



Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding bij de verkoop van ons huis. Al in het voortraject merkten we dat we in goede handen waren, het appartement werd professioneel verkoop klaar gemaakt. Tijdens het proces was de communicatie helder en prettig vanuit het alle medewerkers op kantoor. Toen het even niet liep zoals verwacht werd er snel en oplossings­gericht geschakeld. Een makelaar die we van harte aanbevelen!”

Medewerkers

  • Dirk-Jan van Zijtveld - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Dirk-Jan van ZijtveldNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Daan Groenen - NVM Makelaar
    Daan GroenenNVM Makelaar
  • Nick Zuidam - Hypotheekadviseur
    Nick ZuidamHypotheekadviseur
  • Nathalie Allard - Officemanager
    Nathalie AllardOfficemanager
  • Iris Franck - Commercieel Medewerker
    Iris FranckCommercieel Medewerker
  • Jelle Koenekoop - Vastgoedadviseur
    Jelle KoenekoopVastgoedadviseur
Beoordelingen gemiddelde
9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 73 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 96% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een koper

    10,0

    Een hele fijne partij, communicatie verloopt snel en vriendelijk. We zijn blij met het snelle resultaat en kunnen De Koning echt aanbevelen!

  • Een verkoper

    10,0

    Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding bij de verkoop van ons huis. Al in het voortraject merkten we dat we in goede handen waren, het appartement werd professioneel verkoop klaar gemaakt. Tijdens het proces was de communicatie helder en prettig vanuit het alle medewerkers op kantoor. Toen het even niet liep zoals verwacht werd er snel en oplossings­gericht geschakeld. Een makelaar die we van harte aanbevelen!

  • Een verkoper

    10,0

    Contact was goed met de makelaar. Naar overleg duidelijkheid over was er is afgesproken. Jelle zagen we na de bezichtiging en dat was fijn voor hij gaf ons veel vertrouwen. Huis verkocht zijn blij met de Koningsmakelaar

Alle beoordelingen (73)

Kantoorgegevens

Zandweg 141
3454 HA De Meern
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media