office-banner
Koopklik Makelaardij & Taxaties Logo

Koopklik Makelaardij & Taxaties

De sleutel tot efficiënte zelfverkoop
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,5

103 beoordelingen

1

Medewerker

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Koopklik Makelaardij & Taxaties. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

- Verkoopbegeleiding - Aankoopbegeleiding - Vastgoedadvisering - Taxaties


Specialisaties

Woningfotografie, Beleggen, Nieuwbouw, Monument

Certificaten

NWWI

NRVT

VastgoedCert

Talen

Nederlands, Engels, Duits

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Koopklik Makelaardij & Taxaties is een professioneel NVM makelaarskantoor, waarbij het zelfverkoop concept met hulp van een gecertificeerd makelaar tot stand komt. De aanpak is doelgericht en zeer persoonlijk met de beste oplossing voor uw woonvraagstuk als resultaat. Lage kosten, maar zeer gedreven om elke woning succesvol te verkopen. Dus bespaar duizenden euro’s en doe het leukste gedeelte van de verkoop van uw woning zelf! Kwaliteit hoeft niet duur te zijn.


De uitdaging om deze formule te ontwikkelen waarbij de wensen van kopers en verkopers samen worden gebracht is daarmee geslaagd. Een gebruiksvriendelijke / functionele website en het persoonlijk contact met de makelaar is exact wat deze markt nodig heeft. Kortom een innovatieve en pro-actieve manier met een NVM makelaar - taxateur als begeleiding.


Koopklik Makelaardij en Taxaties biedt:


  • persoonlijke begeleiding door een NVM makelaar - taxateur
  • lokale marktkennis en directe communicatie met één aanspreekpunt
  • professionele fotografie en optimale presentatie op Funda
  • marketingplan voor de juiste verkoopstrategie op zowel Funda als Facebook en Instagram
  • een groot bereik van diverse doelgroepen middels Funda, Facebook, Instagram, Youtube en koopklik.nl
  • een professioneel en correct onderhandelingstraject voor een eerlijk en optimaal verkoopresultaat
  • juridische afhandeling met NVM koopcontract


Uiteraard mag de aankoopbegeleiding niet ontbreken. Met de marktkennis, goede communicatie en professionele expertise wordt de onderhandeling, aankoop en afhandeling verzorgd.


‘Het is toch fantastisch om mensen te helpen met de grootste verkoop/aankoop van hun leven’

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2025

“Ik begrijp waarom iedereen zo tevreden is over Lex .Hij is deskundig en duidelijk maar tevens heeft hij een luisterend oor als het je als verkoper even te spannend wordt . Mocht ik ooit nog mijn huis willen verkopen of een ander huis zou willen aankopen, dan is hij de eerste die ik ga benaderen. ”

Medewerkers

  • Lex Schreven - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Lex SchrevenNVM Register Makelaar (Directeur)
Beoordelingen gemiddelde
9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 103 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 97% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Ik begrijp waarom iedereen zo tevreden is over Lex .Hij is deskundig en duidelijk maar tevens heeft hij een luisterend oor als het je als verkoper even te spannend wordt . Mocht ik ooit nog mijn huis willen verkopen of een ander huis zou willen aankopen, dan is hij de eerste die ik ga benaderen.

  • Een verkoper

    8,8

    Lex is een deskundig makelaar met goede inhoudelijke vakkennis. Zijn businessconcept heb ik als erg prettig ervaren. Als verkoper begeleidt je zelf de rondleidingen, maar alle andere zaken regelt Lex voor je. Erg leuk om de rondleidingen zelf te doen, maar prettig om te weten dat er toch iemand achter je staat. Niet letterlijk, maar wel op het moment dat het nodig is. Verder verliep het contact goed en snel.

  • Een verkoper

    10,0

    Heel goed super.We hebben het gewoon op ons af laten komen.Er is tot nu toe niets fout gegaan geweldig . Lex een echte aanrader Chapo.

Alle beoordelingen (103)

Kantoorgegevens

Beekstraat 54 k 3.13
6001 GJ Weert
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • Za09:00 - 13:00
  • ZoGesloten

Sociale media