

Overzicht
9,7
40 beoordelingen
1
Medewerker
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Van Dijk Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Pieter van DijkNVM Register Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 40 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Pieter is een fijn persoon met een no-nonsense mentaliteit. Aanpakker en doorpakker. Houd je goed op de hoogte van de ontwikkelingen rondom verkoop huis. Kortom: aanrader!
Een verkoper
•10,0
Van Dijk is fijn om mee te werken. Afspraken worden nagekomen en hij kan snel handelen en werken. Hij heeft ons goed begeleid door het hele proces.
Een verkoper
•10,0
Pieter van Dijk heeft accurate kennis van de markt en kan een goede verkoopstrategie ontwerpen. Hij is prettig in de omgang en sterk in communicatie.
Kantoorgegevens
8266 CN Kampen
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media