

Overzicht
9,6
169 beoordelingen
7
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met De Boer Makelaardij en Assurantien Flevoland B.V.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Taxaties
Aankoop
Financieel advies
Specialisaties
Woningfotografie, Beleggen, Nieuwbouw
Certificaten
NWWI
Talen
Engels, Nederlands, Duits

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Sanderien de Boer
Niels de Boer
Mieke Koster
John Van der MeerHypotheekadviseur
Wesley van Oosten
Dylan van Dijk
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 169 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 84% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•8,5
Het verliep zeer soepel en er werd direct terug gebeld als ik daarom vroeg. Ik ben tevreden maar wellicht kwam het ook door dat er geen hobbels waren. De service was goed en netjes
Een verkoper
•10,0
Bij deze beveel ik echt De Boer Makelaardij aan. Wat een top bedrijf. Ze willen de beste resultaten halen en niks is hun teveel! Wat De Boer zo bijzonder maakt is dat ze niet de typische makelaar zijn, de zogeheten auto verkopers types. Nee, ze zijn in hun werk oprecht en eerlijk! Kijken heel goed wie voor hun staat. Chapeau!
Een verkoper
•9,5
Prettig persoonlijk contact van begin tot het eind en staat altijd voor je klaar bij vragen of onduidelijkheden.
Kantoorgegevens
8232 WB LELYSTAD
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten

Sociale media