

De Boer Makelaardij en Assurantien Flevoland B.V.
Overview
9.6
168 reviews
7
Employees
NVM
Association
Considering selling?
Have a no-obligation chat with De Boer Makelaardij en Assurantien Flevoland B.V., and get a feel for what your home might be worth in today's market.
Get tailored adviceServices & characteristics
Sale
Rental
Appraisals
Purchase
Financial advice
Specialisations
Home photography, Investing, New construction
Certificates
NWWI
Languages
English, Dutch, German

Association
This office is a member of the NVM.
With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.
Read moreCustomers say
Seller in 2026
Employees
Sanderien de Boer
Niels de Boer
Mieke Koster
John Van der MeerMortgage Advisor
Wesley van Oosten
Dylan van Dijk
Reviews
The average score is based on 168 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 83% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A seller
•10.0
Als ik iemand écht vijf sterren gun, dan is het Niels de Boer. De verkoop van mijn woning was allesbehalve een normaal of eenvoudig traject. Er speelde veel op de achtergrond, er waren regelmatig onverwachte situaties en richting de overdracht werd er behoorlijk wat gevraagd van alle betrokken partijen. Juist op die momenten merk je wat je aan een makelaar hebt. Niels is gedurende het hele traject rustig, betrokken en professioneel gebleven. Hij dacht mee, schakelde wanneer dat nodig was en heeft zich niet alleen beziggehouden met het verkopen van een huis, maar ook met alles wat er daaromheen nodig was om uiteindelijk tot een goede afronding te komen. Wat ik vooral heb gewaardeerd, is dat ik nooit het gevoel heb gehad dat ik er alleen voor stond. Ook wanneer situaties ingewikkeld werden, bleef Niels bereikbaar, duidelijk en oplossingsgericht. Na alles wat er rondom deze woning is gebeurd, was het moment waarop de verkoop uiteindelijk definitief werd afgesloten voor mij veel meer dan alleen een sleuteloverdracht. Daarom ben ik Niels extra dankbaar voor zijn inzet en geduld gedurende het hele traject. Niels, ontzettend bedankt. Ik had voor deze verkoop geen betere makelaar kunnen wensen.
A seller
•9.0
Wij zijn heel goed geholpen met de verkoop van ons huis. Niks is te veel. Snel antwoord op je vragen. Eerlijk advies en een uitmuntende service. Makkelijk te bereiken via WhatsApp of email.
A seller
•8.5
Het contact verliep zeer goed. Altijd bereikbaar. Geeft realistische adviezen. Heel prettig contact gehad.
Office details
8232 WB LELYSTAD
- Mo09:00 - 17:30
- Tu09:00 - 17:30
- We09:00 - 17:30
- Th09:00 - 17:30
- Fr09:00 - 17:30
- SaBy appointment
- SuClosed

Social media