office-banner
Ameo makelaars Logo

Ameo makelaars

Thuis begint bij Ameo

Overzicht

9,7

27 beoordelingen

19

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Ameo makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

  • Verhuur

Ameo makelaars is thuis in Amsterdam. Al meer dan 26 jaar begeleiden wij de verkoop, verhuur, aankoop of taxatie van woningen en BOG. Wij staan voor goede service met een nuchtere Amsterdamse aanpak. Altijd voor het beste voor het beste resultaat!


Specialisaties

Expat makelaar, Monument, Woningstyling, Woningfotografie, Veiling, Beleggen

Certificaten

NWWI

NRVT

VastgoedCert

Talen

Engels, Nederlands

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Welkom bij Ameo makelaars

Ons team van makelaars is doordrenkt met Amsterdamse nuchterheid en een laagdrempelige benadering en staat voor je klaar.


Ameo makelaars is al 26 jaar betrokken bij het reilen en zeilen van de Amsterdamse vastgoedmarkt. Onze expertise reikt ver, met specialisaties in de verkoop, aankoop en taxatie van zowel woningen als commercieel vastgoed.


Bij Ameo makelaars staat de klant centraal. Onze adviseurs stellen jouw wensen voorop en streven altijd naar het beste resultaat. Of je nu op zoek bent naar een woning of professioneel advies nodig hebt voor de verkoop, verhuur of taxatie van je woning of bedrijfspand, wij zijn er om je vastgoeddromen waar te maken met een persoonlijke benadering en een onmiskenbare Amsterdamse flair.


Wij zijn aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM), de Makelaarsvereniging Amsterdam (MVA), het Vastgoedcert, het NRVT en het NWWI. De makelaars van Ameo zijn allen gecertificeerd en volgen jaarlijks verplichte educatie om hun lokale markt- en juridische kennis optimaal te houden.


Samenwerken met Ameo makelaars?

Wij geloven in de kracht van samenwerking. We nemen de tijd om samen met jou te werken aan het beste resultaat. We werken met een enthousiast en betrouwbaar team van makelaars en ondersteunend personeel. Persoonlijk contact vinden we belangrijk. Een nuchtere aanpak ook.


Omdat we al zo lang in en rond Amsterdam werken, hebben we waardevolle kennis van de lokale markt en een groot relevant netwerk dat we kunnen aanboren. Onze troef? Dat is onze enorme liefde voor het vak. We hebben altijd zin om voor het beste resultaat te gaan. Voor jou en met jou.


Meer weten? Plan direct een afspraak in! Je kunt ons bereiken op 020-6001600 (bellen en Whatsapp) of per mail op amsterdam@ameo.nl, ook staan de deuren van onze drie vestigingen van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 17.30 uur voor je open. Afspraken buiten kantooruren zijn altijd mogelijk.


Ameo makelaars Zuid, Ferdinand Bolstraat 162-164, 1072 LT Amsterdam, info@ameo.nl / 0202420120

Ameo makelaars West, Van Limburg Stirumstraat 36, 1051 BC Amsterdam, Amsterdam@ameo.nl / 0202420122

Ameo makelaars Diemen, Diemerplein 178a , 1111 JD Diemen, Diemen@ameo.nl / 0202420121

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Veel kennis van de market, snel gehandeld, goede aanvullende diensten (opknappen en stijlen), altijd bereikbaar, en erg vriendelijk. Uniek aan de verkoop was dat ik in het buitenland woon: daarin heeft Frank Hurkens mij ook volledig weten te ontzorgen en vrijwel alles rondom de verkoop geregeld. Kortom uitstekende service!”

Medewerkers

  • Thijs Waals - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Thijs WaalsNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Frank Hurkens - NVM Register Makelaar
    Frank HurkensNVM Register Makelaar
  • Tamara Vogelzang - Makelaar
    Tamara VogelzangMakelaar
  • Manouk Grobben - Officemanager
    Manouk GrobbenOfficemanager
  • Timo van Berkum - NVM Assistent-makelaar
    Timo van BerkumNVM Assistent-makelaar
  • Marinus Dees - Commercieel Medewerker
    Marinus DeesCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,7

Het gemiddelde is gebaseerd op 27 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 66% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    9,8

    Wij zijn heel goed begeleid tijdens ons verkoopproces, goede team ze zijn Zeer deskundig en service gericht, absoluut een aanrader 👍🏻👍🏻

  • Een koper

    10,0

    Tamara was amazing to work with. She helped with the onboarding, viewings, and always proactive with communication! She helped me clear up a lot of questions about the purchase process and following up with the agents. The entire process was smooth; happy that my priorities as a client were put first, there was no rush at all with any part of the process. 100 recommend, happy with my experience!

  • Een koper

    10,0

    Uitstekend contact, goed op de hoogte, altijd op tijd. Wat een rare verplichting om nog eens 45 karakters toe te voegen! Dat bepaal ik liever zelf.

Alle beoordelingen (27)

Kantoorgegevens

Van Limburg Stirumstraat 36
1051 BC AMSTERDAM
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • Za09:00 - 17:00
  • ZoOp afspraak

Sociale media