

Overzicht
9,0
58 beoordelingen
6
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Beltman Makelaars Berkelland B.V.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
UW NVM MAKELAAR IN GEMEENTE LOCHEM EN BERKELLAND Makelaars in uw buurt! Gespecialiseerd in het verkopen, aankopen, taxeren en verhuren van woningen, nieuwbouw en recreatiewoningen.
Specialisaties
Woningfotografie, Monument, Nieuwbouw, Recreatie, Beleggen
Certificaten
NWWI,
NRVT,
WOZ
Talen
Nederlands, Duits, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Rico van ArkNVM Register Makelaar (Directeur)
Rinze AddinkNVM Register Makelaar (Directeur)
Patricia Leusink-SmeltNVM Assistent-makelaar
Roderik GeltinkNVM Register Makelaar (Directeur)
Carine HeuitinkNVM Assistent-makelaar
Henk BisperinkAfdeling Buitendienst
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 58 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 96% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•8,3
Contact met makelaar was goed en zakelijk. Verder prima contact met de servicedesk medewerkers. Overall dus erg tevreden.
Een verkoper
•9,0
fijn contact met de makelaar en zijn colega,s goede comunicatie en de afspraken na gekomen en met alles goed op de hoogte gehouder een echte aanrader Beltman Makelaars
Een verkoper
•8,0
Roderik is een makelaar die verstand van zaken heeft. Hij weet wat er op markt speelt Contact is goed, ook met zijn collega's
Kantoorgegevens
7271 AW Borculo
- Ma08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
- Di08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
- Wo08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
- Do08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
- Vr08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten

Sociale media