

Overzicht
9,6
37 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Makelaardij Gorredijk, Annelies Atsma. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Aankoop
Taxaties
Verkoop
Een all-round NVM kantoor voor verkoop, aankoop en taxaties van woningen. Goed bereikbaar, toegankelijk en transparant. Een hoge klantwaardering o.a. door onze service, vakbekwaamheid en vlotte manier van werken. U bent van harte welkom!
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Duits, Engels, Fries, Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Annelies AtsmaNVM Register Makelaar & Taxateur
Gerda van DamNVM Assistent-makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 37 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 87% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,0
Professioneel, goed advies & begeleiding. Qua communicatie/ afstemming korte lijnen en afspraken worden prima nagekomen.
Een verkoper
•10,0
Kundige Makelaar en we werden goed op de hoogte gehouden van ontwikkelingen omtrent de verkoop van de woning.
Een verkoper
•9,0
Direct vanaf het begin een leuk contact en vertrouwd gevoel. Altijd professioneel, punctueel en vakkundig.
Kantoorgegevens
8401 BZ Gorredijk
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media