Makelaarsland

WELKOM IN MAKELAARSLAND

Beoordelingen gemiddelde

8,8

Het gemiddelde is gebaseerd op 968 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 97% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Snellestraat 21
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Omdat ik graag zelf de regie had in het verkoopproces, heb ik gekozen voor Makelaarsland. De combinatie van een uitstekend online portal, goede telefonische bereikbaarheid en beschikbare expertise wanneer nodig maken dat ik heel blij ben met mijn keuze. Dat het ook nog ongeveer drie keer zo goedkoop is als een 'traditionele' makelaar (als je zelf de bezichtigingen doet) maakt het extra fijn!
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
5
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
8
Dhr. Dennis Gieselaar
Garstenstraat 1
8,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Erg tevreden met de dienstverlening van Makelaarsland. De makelaar heeft ons goed begeleid tijdens de verkoop van onze woning. De woning was snel verkocht tegen een marktconforme verkoopprijs.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
8
Een funda gebruiker
Hoofdweg 854 V
8,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
2e keer Makelaarsland, 2e keer goed. Zelf de bezichtigingen doen werkt gewoon prima. Je weet toch meer dan de makelaar van je eigen huis. Verder wordt alles voor je geregeld. Portal is overzichtelijk en informatiemails zijn adequaat. Het enige kleine puntje is dat het wenselijk zou zijn om je contactpersoon rechtstreeks te kunnen benaderen. Nu moet je via het algemene nummer bellen en in de wachtrij wachten. Dat gaat wel, maar soms wil je even snel kunnen schakelen.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
7
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
8