Makelaarsland Logo

Makelaarsland

WELKOM IN MAKELAARSLAND
Bel Stuur e-mail

Beoordeling gemiddelde

8,7

Het gemiddelde is gebaseerd op 940 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 89% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
Star Numanstraat 10
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Prima man ! Attent en deskundig. Laagdrempelig ook. (vreemd dat ik in deze rubriek minimaal 100 woorden moet tikken !)
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
9
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Schepenenlaan 30
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het huis bracht uiteindelijk veel meer op dan de taxateur aangegeven had. Over de door Makelaarsland ingehuurde taxateur was ik sowieso niet tevreden. Maatvoering klopte ook van geen kanten. Foto's op zich prima behalve de kleuren, ook na correctie niet goed. Makelaarsland zelf was fantastisch. Goed bereikbaar, snelle antwoorden en goede service.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
7
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
7
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Jodocus van Lodensteinstraat 17
3,3
Ik zou deze makelaar niet aanbevelen.
Het contact met makelaarsland was vanaf het eerste moment slordig en onduidelijk, waardoor ik eigenlijk al snel spijt had. Documenten bleken niet te kunnen geupload, advies over aanleveren bleek niet te kloppen, de prijsinschatting van de studio was niet marktconform. Wat daarbij storend was/is, is dat 'het systeem' leiden is. Er moet opnieuw worden ingemeten (terwijl alle maten beschikbaar waren van 3 maanden er voor) 'omdat 'we' anders niet verder kunnen.) wat betekende dat ik een halve dag moets vrijnemen voor 1 minuut meten wat er al was. Eigenlijk liep er erg weinig wél goed. Als klant moet je beseffen dat je bij Makelaarsland echt alles zelf moet doen. Het enige voordeel is dat ze bereik hebben via Funda. Als je dat ook zelf zou kunnen doen, dan is Makelaarsland overbodig. Pas ook op de prijsstelling: zij zetten laag in, omdat het dan eerder weg is. Maakt voor hen niet uit, gaat hen om volume. Zou ik het nog een keer doen? Ja, met een courante woning wel. Puur omdat het verschil in kosten laag is. Zou niet aanvebelen vanuit tevredenheid over 'service'.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
3
Service en begeleiding
3
Prijs / kwaliteit
4
Lokale marktkennis
3
Reactie van Makelaarsland Beste verkoper, Wat jammer om te lezen dat je niet tevreden bent over het verkooptraject. Het proces rondom de foto's en plattegronden via onze mediapartner had beter gekund, dat betreuren we. Wat ons betreft doet je beoordeling geen recht aan de begeleiding die we hebben geboden: van de juridische check en het faciliteren van de bezichtigingen, tot het beantwoorden van vragen van geïnteresseerden, de begeleiding bij biedingen, het opstellen van de koopovereenkomst en de afronding van het traject. De opmerking dat je als verkoper ‘alles zelf moet doen’ herkennen we dan ook niet. De suggestie dat wij bewust laag inzetten vanwege ‘volume’ klopt niet. De vraagprijs wordt altijd in goed overleg bepaald, zoals ook bij jouw woning. We begrijpen dat het begin van het traject wat teleurstelling heeft opgeleverd, maar een 3.3 voor het hele proces vinden we niet in verhouding tot de geleverde dienstverlening én het behaalde resultaat. Fijn om te lezen dat je ons bij een volgende verkoop weer zou overwegen. We hopen je dan alsnog te verrassen met een ervaring die wél een dikke voldoende verdient! Met vriendelijke groet, Mitch Geurtsen Manager Makelaarsland
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Ravenweg 26
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Goede en snelle service zowel telefonisch als fysiek. Snel geholpen en een goed advies gekregen over de vraagprijs.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
10
Reactie van Makelaarsland Bedankt voor het vertrouwen en de fijne beoordeling!
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Schelpvisserlaan 3
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De beste keuze ooit, advies voor iedereen als je een btje kan communiceren scheelt het je heeel veel geld vergeleken bij een makelaar
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
9
Meld misbruik