Makelaarsland Logo

Makelaarsland

WELKOM IN MAKELAARSLAND
Bel Stuur e-mail

Beoordeling gemiddelde

8,7

Het gemiddelde is gebaseerd op 941 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 89% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
Zandweerdtuinen 1
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het proces verliep soepel. De begeleiding en advisering verliep professioneel en betrokken. We zijn goed geholpen. We konden altijd terecht met onze vragen en werden altijd netjes teruggebeld bij geen gehoor. Daar zijn we erg blij mee. Frank is een geweldige adviseur. We zullen makelaarsland zeker aanbevelen en in de toekomst zeker gebruik van maken.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
8
Reactie van Makelaarsland Dank dat wij jullie prachtige woning mochten verkopen.Geen standaard woning en geweldig om jullie enthousiasme over de bouwwijze over te brengen naar de (potentiële) kopers.Graag tot de volgende samenwerking!
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
't Kerkestuk 123
1,3
Ik zou deze makelaar niet aanbevelen.
het begon heel goed maar de makelaar ging op vakantie zonder dat dit van te voren aan mij was doorgegeven zijn vervanger zou uitgebreid op de hoogte zijn gebracht maar toen ik hem sprak zei hij dat hij eerlijk gezegd geen tijd had gehad om mijn huis te bekijken (..) ik wilde een afspraak wilde maken met zijn vervanger om alles te bespreken kreeg ik de vraag waar gaat het over en moest ik weer bij iemand anders zijn. ik had haast bij de verkoop vervolgens werd er een afspraak gepland 3 weken nadat mensen een bezichtiging aanvroegen want er eerder was geen tijd. uiteindelijk zelf maar met mensen contact opgenomen die een bod hadden gedaan en zelf mijn huis verkocht. zelfs met de eindinspectie ging het mis toen was de verkeerde tijd aan mij doorgegeven.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
1
Service en begeleiding
1
Prijs / kwaliteit
1
Lokale marktkennis
2
Meld misbruik
Ev Sp
Tusveld 29
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ik ben erg tevreden over de service van Makelaarsland. Men stond me bij gedurende het hele proces en bleek actief. Regelmatig nam Makelaarsland contact met me op voor het geven van goede adviezen en maakte melding van geinteresseerden die er voor wat betreft de getoonde belangstelling bovenuit staken. In het kader van de het maken van een keuze uit de personen die een bod hadden uitgebracht toonde men een goed moreel besef. Fatsoenlijk zaken doen werd geadviseerd. Boven verwachting dus en onder de streep bespaarde ik ook nog eens een flink bedrag op de tarieven van een lokale makelaar.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
9
Meld misbruik
Mevr. Sloot
Greate Buorren 4
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met de makelaar was prettig. De makelaar was goed bereikbaar. En bij afwezigheid was er een vervanger beschikbaar. Het woningdossier is gemakkelijk in gebruik.
Deskundigheid
8
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
7
Meld misbruik
Dhr. R. Zwiers
Zuster van Rossumweg 30
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wat een service en efficiency. Ben onder de indruk van hoe makelaarsland het proces heeft ingericht en hoe Frank van begin tot het eind het verkoopproces deskundig heeft begeleid.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Makelaarsland Bedankt voor de mooie beoordeling en het vertrouwen.
Meld misbruik