Polderstad Makelaardij

Beoordelingen gemiddelde

9,7

Het gemiddelde is gebaseerd op 40 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 88% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
K.P.C. de Bazelstraat 6
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Een professionele makelaar met prima dienstverlening. De communicatie is vlot en vriendelijk, en vragen worden snel beantwoord. Ook heeft de makelaar uitstekend inzicht in de markt, wat heeft geholpen bij het goed positioneren van de woning. Resultaat, een doelgerichte en prettige samenwerking.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van Polderstad Makelaardij
Wat een geweldige beoordeling, ontzettend bedankt! Het spreekt voor zich dat we íedere beoordeling enorm waarderen, maar vanuit jou al helemaal. Op een positieve manier ben jij erg zorgvuldig geweest in het maken van de keuze voor jouw makelaar. Bijna een jaar voor de start was je je al aan het oriënteren en heb je meerdere gesprekken gevoerd. Met ons zijn er zelf twee gesprekken geweest waarin je goed aangaf wat voor jou belangrijk was, je kennis hebt kunnen maken met het team en waarna we de handen in een hebben geslagen en samen hebben gewerkt aan dit mooie resultaat. Dank voor het in ons gestelde vertrouwen en heel veel geluk gewenst in de nieuwe woning! Met hartelijke groet, Daphne Alosery (namens ons allemaal natuurlijk)
Een funda gebruiker
Lintgrasstraat 33
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn blij met onze keuze voor Polderstad. Er is een helder en concreet plan opgesteld en dit is ook goed gecommuniceerd. De updates van de bezichtigingen vonden wij ook erg prettig. Alles tot in de puntjes geregeld en goede begeleiding. Bedankt.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Gran Canariastraat 70
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Anita Meekel is amazing! She helped us in each step of the process. She is so competent and kind. She was always there for us. Her suggestions and orientations were pure gold. She helped us even with the language to navigate all the documents and technical terms since we don’t speak Dutch yet. I cannot recommend her enough. Anita is the best selling agent ever! If one day we decide to buy another house we wouldn’t think twice to call Anita and ask her to be our agent again.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10