Angela den Hartog makelaardij B.V. Logo

Angela den Hartog makelaardij B.V.

Actief met een vrouwelijke touch!
Bel Stuur e-mail

Gemiddelde beoordeling

9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 66 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 97 van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
Standaardmolen 5
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De prijs die Angela in haar hoofd had, klopte precies met de marktwaarde. We zijn zeer deskundig en vriendelijk ontzorgd in het hele verkoopproces door zowel Angela als Vera.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Angela den Hartog makelaardij B.V. Dank voor jullie vertrouwen om de verkoopvoorbereiding en de verkoopbemiddeling aan ons toe te vertrouwen. Ook 'op afstand' hebben jullie alle medewerking verleend om succes vol te kunnen verkopen. Een feestje voor ons....in ons geliefde Beerendrecht. Wij wensen jullie een mooie toekomst op jullie nieuwe plekje.
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Marnixstraat 97
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Duidelijke informatie vestrekking en meedenken met ons. Waardoor het een fijn proces en samenwerking was.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
9
Reactie van Angela den Hartog makelaardij B.V. Dank voor de positieve beoordeling. Het was een feestje om jullie super verzorgde en sfeervolle appartement te mogen verkopen.
Meld misbruik
Dhr. C.W.H. Verbuijs
Doornenburg 192
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Heel zakelijk, maar zeer effectief. Goed opgebouwd waar we naar toe wilden. Met een juiste keuze hoe het aan te pakken. Het hele pakket kon niet beter. Keurig geregeld wanneer het huis bezichtigd kon worden en in drie aaneengesloten dagen werden de gasten uitgenodigd. In de voorafgaande periode zeer behulpzaam bij het invullen van de diverse vragenlijsten. Ik kan niets anders zeggen dan TOP! Met zeer goed einde. Een makelaar waar je eigenlijk niet om heen kan. Oftewel helemaal aan te bevelen.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
9
Reactie van Angela den Hartog makelaardij B.V. Wauw, wat een mooie worden. Zo fijn om te horen dat alles naar wens is verlopen. Ons weekend kan niet meer stuk. Dank je wel.
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Loenhorst 39
8,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het was een verkoop met 4 keer een uitstel dus complex voordat de koper de hypotheek rond had maar door goede communicatie ,ondersteuning want ik was super gestrest. Ik zou deze makelaar aanraden. Het was voor koper en kopers heel spannend.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
8
Reactie van Angela den Hartog makelaardij B.V. Dank voor jullie vertrouwen! Heel fijn dat wij in goed overleg met elkaar, ondanks de nodige 'obstakels' op de weg, de verkoop positief hebben kunnen afsluiten. Veel woonplezier in het mooie oosten van het land.
Meld misbruik