JA! Makelaardij

Beoordelingen gemiddelde

9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 32 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 70% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Piet Gijzenbrugstraat 16 H
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Prettig contact, reageren snel en denken over alles mee om ervoor te zorgen dat de bezichtigingen en de verkoop zo goed mogelijk verlopen. Eerlijk advies en kennis van de markt. Fijn dat er een stylist langs komt om tips te geven voordat de foto’s worden gemaakt. Je huis verkopen is stressvol, maar met deze makelaar voelden we ons in goede en kundige handen. Van harte aanbevolen!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van JA! Makelaardij
Beste, Wauw, wat een mooie woorden! Wij hebben de verkoop als zeer prettig ervaren en willen u bedanken voor de fijne samenwerking. Heel veel woongeluk gewenst! Hartelijke groeten, Team JA! Makelaardij
Dhr. Karel Korteweg
Overtoom 425 1
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Super makelaar, kan het iedereen aanbevelen. Veel kennis, eerlijk en goede communicatie. Als er een volgende keer komt, zeker weer!!!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van JA! Makelaardij
Beste Karel, Bedankt voor uw lovende woorden! We zijn ontzettend blij dat u tevreden bent met onze service en communicatie. We kijken ernaar uit om u in de toekomst opnieuw samen te werken! Met vriendelijke groet, Team JA! Makelaardij