KLARENBEEK VASTGOED

Persoonlijk, betrokken en veel deskundigheid!

KLARENBEEK VASTGOED

Beoordelingen gemiddelde

9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 47 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 90% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Mevr. Paul en Anita Rutgers
Dijkstraat 4
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Prettig om te overleggen met Henri Klarenbeek, hij geeft goed advies en hij weet wat hij doet want hij heeft goede marktkennis en is zeer deskundig. Ook geeft hij duidelijk aan wat de kosten zijn als je kiest voor hem als makelaar. Ook telefonisch altijd te bereiken, zijn vrouw Annette is de schakel tussen Henri en de klant. Een dikke duim voor makelaars kantoor Klarenbeek.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Leo nije bijvank
Kruidenstraat 11
7,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Henry is een vriendelijke makelaar die goed bereikbaar is en de markt wel degelijk kent. Een oordeel over de makelaar geven vind ik moeilijk omdat er veel achter de schermen gebeurt waar je zelf niet bij bent en het is heel afhankelijk van resultaat en die was in mijn geval heel goed. Dus heeft hij goed werk geleverd.
Deskundigheid
7
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
8
Tessa Theunissen
Venlosingel 100
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Geen vraag is teveel! Ontzettend fijne samenwerking gehad. Mocht er in de toekomst een verhuizing aan komen dan kloppen wij zeker weer aan bij Henri en Annette
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10