Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars Logo

Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars

Helderheid en duidelijkheid leveren topresultaat

Gemiddelde beoordeling

9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 187 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 90 van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
Prof. Oudemansstraat 50
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact, de communicatie, de publicatie en het hele verkoop proces zijn allemaal goed verlopen.
Deskundigheid
8
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
8
Reactie van Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars Beste mevrouw Van Dijk, Bedankt voor uw mooie beoordeling en het prettige contact tijdens het gehele verkooptraject. Verder wens ik u alvast heel veel woongenot toe in uw nieuwe appartement in Pijnacker. Groeten, Michel
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Hovenierstraat 29
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Deze beoordeling is gebaseerd op begeleiding bij aan- en verkoop van een paar woningen. Onze samenwerking gaat tot ruim 20 jaar terug. Van Silfhout heeft zich altijd als een betrouwbare, servicegerichte en stabiele partner getoond en naar onze mening het meeste uit de transacties kunnen halen tegen een faire courtage. De communicatie verliep altijd snel en efficiënt, maar niet overhaast. We willen Jeroen en zijn team hiervoor hartelijk bedanken en zullen Van Silfhout in bemiddeling bij aan- en verkoop zeker aanbevelen. Van Silfhout heeft daarnaast in verband met onze verhuizing naar het buitenland voor ons bemiddeld bij verhuur. Ook daar was de service betrouwbaar, snel en efficiënt. De huizen hebben nooit lang leeg gestaan en vaak was er zelfs geen leegstand tussen de verschillende huurders. Ook toen we een keer een wanbetalende huurder hadden, heeft Van Silfhout daadkrachtig opgetreden. Een klein puntje van kritiek betreft de borgsom. Die is naar onze mening een aantal malen te gemakkelijk compleet terug gegeven, terwijl er toch beschadigingen waren die volgens ons niet allemaal aan normaal dagelijks gebruik/slijtage toe te schrijven konden zijn. Van Silfhout had zich hier iets meer aan de zijde van de verhuurder kunnen positioneren (is immers ook degene die als enige partij voor deze dienstverlening betaalt). Voor bemiddeling bij verhuur daarom één punt aftrek. Voor verhuur zouden we Van Silfhout ondanks dit zeker ook aanbevelen maar wel met de kanttekening hierop te letten.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Vlamingstraat 88
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Goede begeleiding zowel als kopende als verkopende makelaar. Uitstekende marktkennis van Delft en de binnenstad in het bijzonder. We kregen zelfs een hele goede makelaar in Den Haag aangeraden waar we uiteindelijke een huis vonden. Jeroen Hogentoorn is een keurige, correcte en betrouwbare heer en altijd snel in reageren. Ook collega's trouwens. Je wordt ook gechallenged of je iets wel moet willen. Zoals in ons geval de benedenwoning kopen. Wat we uiteindelijk ook niet gedaan hebben. En nu hebben we een veel beter bij ons passend huis gevonden. Voor de verkoop; goed advies al hadden we een beetje pech met de desastreuze fotos van de benedenwoning op Funda waar waarschijnlijk veel kijkers door afgeschrikt zijn de bovenwoning te kopen. Onze woning is toch echt de vlag op de moderschuit. Gelukkig komt dat alles goed met fijne en capabele nieuwe benedenburen. Echt allemaal met een fijn gevoel afgesloten met dank aan onze makelaar. Dus doen!
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Meld misbruik
Ibrica Hadzimusic
Zjoekowlaan 55
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Contact met makelaar verliep suppel. Alles was goed uitgelegd en alles verliep volgens prognose .We waren goed geholpen door hele team van af begin tot eind. We waren heel tevreden en dankbaar dat alles snel en professioneel afgehandeld was.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
10
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Delfgauwseweg 86
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Persoonlijk betrokken, snel en zorgvuldig in contact/vragen. Vakkundig en inhoudelijk goed op de hoogte.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Meld misbruik