Lex van Leeuwen Makelaars

Beoordelingen gemiddelde

9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 77 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 88% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Klimopstraat 41
8,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Bob heeft ons totaal ontzorgd. Was goed bereikbaar en is eerlijk in zijn communicatie en mening. Wat kan beter? Zou het niet weten.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
9
Jel Mul
Perziklaan 26
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij hebben onwijs geluk gehad met makelaar Bob! We kwamen per toeval een huis tegen waar we verliefd op werden en Bob gaf ons een geweldige bezichtiging. Het contact was erg fijn en wilde Bob graag ook voor de verkoop van ons vorige huis. Bob heeft veel tijd en energie gestoken in de verkoop van ons huis met een prachtig resultaat. Alles was erg professioneel met een persoonlijk randje.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Rijswijkse Landingslaan 237
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De makelaar is zeer professioneel en heeft kennis van zaken. Hij weet zaken goed uit te leggen en dat door te vertalen naar onze wensen als verkoper. Daarnaast was hij altijd goed te bereiken als wij vragen hadden, en dat is voor ons heel belangrijk. Het is niet voor niks dat wij al 4 keer met hem zaken hebben gedaan, voor zowel aankoop als verkoop. Wij kunnen deze makelaar dan ook echt aanbevelen.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10