ten Hag Makelaars Doetinchem

Welkom bij ten Hag Makelaars!

ten Hag Makelaars Doetinchem

Beoordelingen gemiddelde

9,0

Het gemiddelde is gebaseerd op 16 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 48% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Dhr. Harry Heldoorn
Donaudal 40
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Vanaf de eerste kennismaking was er meteen sprake van een vertrouwd gevoel dat alleen maar sterker werd naarmate de voorbereidingen voor de verkoop vorderde. Goede adviezen wat wel en niet te doen voor verkoop alsmede het traject voor de fotografie van de woning. Daarnaast een juiste inschatting van een marktconforme verkoopprijs van onze woning (ook nog eens bevestigd door een oud makelaar). Dit alles heeft ons heel gelukkig gemaakt daar ons huis snel verkocht was voor een heel goede prijs. De goede inschatting van de verkoopprijs heeft ons ook nog eens veel bespaard daar het alleen de juiste kopers heeft aangetrokken en er geen talloze bezichtigingen nodig waren. Ten Hag, Nadine kunnen wij van harte aanbevelen.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Willy Brandtplein 260
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
"Mijn makelaar heeft mijn appartement snel en professioneel verkocht. Goede communicatie, duidelijke afspraken en een top resultaat! Zeker aan te raden!"
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
7
Service en begeleiding
9
Een funda gebruiker
Zuringveld 21
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Vanaf het begin goede en snelle communicatie met de makelaar gehad. Ze hebben veel zorg gestoken in de verkoop van de woning met uiteindelijk een prima resultaat.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10