Team Versteeg Makelaars

Beoordelingen gemiddelde

9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 78 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 83% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Lewestraat 31
8,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij kozen voor Team Versteeg vanwege de klik met de woning en het team. Communicatie verliep vlot en prettig. Wij danken Ties, Paméla en Hannelore voor hun betrokkenheid bij het verkooptraject en hun professionele begeleiding.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Een funda gebruiker
Coosje Buskenstraat 238
6,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Verbeterpunten: - belangrijke zaken zoals feedback bezichtiging en als er meer geld voorgesteld wordt voor plaatsing op social media dan graag bellen met de klant en niet via whats app - vantevoren vertellen dat een klant niet boven aan staat op funda en dat er extra geld gevraagd wordt om boven aan te kunnen staan - help de klant (als je toch het verkoopBord komt brengen) met het ophangen van het verkoop bord - als de koper van het huis iets extra vraagt, dat de makelaar daarin tegemoet komt om de verkoper te helpen als dat buiten kantoor uren is. Extra service omdat commissie voor makelaar best hoog is.
Deskundigheid
7
Lokale marktkennis
7
Prijs / kwaliteit
6
Service en begeleiding
7
Een funda gebruiker
Pinakel 12
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Prima, veel app verkeer en als je contact zocgt reageerden ze snel. Denken goed met je mee en geven adviezen op maat. Zewe tevreden dus
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9