KRK Makelaars Heerhugowaard Logo

KRK Makelaars Heerhugowaard

Kies uw persoonlijke makelaar in Heerhugowaard
Bel Stuur e-mail

Beoordeling gemiddelde

9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 43 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 86% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
Venkel 9
8,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met mijn makelaar van KRK was prettig. Bij vragen kon ik altijd bellen of langskomen. Bij aanvang werd rustig de tijd genomen om alles door te nemen. Ze zijn erg flexibel!
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
8
Meld misbruik
Dhr. Theo Duivenvoorden
Anna van Renesselaan 74
8,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Contact verliep soepel en klantvriendelijk! Wij zijn heel blij en tevreden dat ons huis verkocht is.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
9
Reactie van KRK Makelaars Heerhugowaard Bedankt voor de mooie review. Het was een feest om jullie mooie woning in Uitgeest te mogen verkopen. Met vriendelijke groet, Team KRK Heerhugowaard
Meld misbruik
Dhr. Onclin
Anna Clasina op 't Landtplantsoen 12
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding van KRK Makelaars bij de verkoop van het huis van onze overleden (schoon-)moeder. In een emotioneel moeilijke periode hebben zij zich bijzonder begripvol, betrokken en meedenkend opgesteld. Vanaf het eerste contactmoment voelden we ons serieus genomen en goed ondersteund. Er werd duidelijk gecommuniceerd, snel geschakeld en altijd rekening gehouden met onze situatie en wensen. Dit gaf ons veel vertrouwen en rust tijdens het hele verkoopproces. Dankzij hun professionele aanpak en persoonlijke benadering is de verkoop soepel en succesvol verlopen. Wij kijken met een goed gevoel terug op de samenwerking en kunnen KRK Makelaars van harte aanbevelen.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van KRK Makelaars Heerhugowaard Heel veel dank voor deze mooie review! Ook wij hebben de samenwerking met jullie als heel prettig ervaren. Bedankt voor het vertrouwen en tot ziens. Groet, team KRK Makelaars Heerhugowaard, Chrisje Rood
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Irene Vorrinkland 32
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Prima! In een eerdere beoordeling ook al aangegeven dat we zeer tevreden waren met de begeleiding van Jordy. Afspraken werden steeds snel gemaakt en vlot afgehandeld.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van KRK Makelaars Heerhugowaard Bedankt voor de mooie beoordeling! Heel veel woonplezier op jullie nieuwe stek. Met vriendelijke groet, Team KRK Heerhugowaard
Meld misbruik
Hans Engel
Onyx 24
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Drie makelaars uitgenodigd om een vergelijking te kunnen maken. Uit deze drie gekozen voor KRK Makelaars Heerhugowaard. Na een pittig gesprek met Chrisje Rood erachter gekomen dat zij (KRK Heerhugowaard) het verdient en de kwaliteit heeft om ons huis naar een verkoop te begeleiden. Mijn (ons) gevoel is 100% waargemaakt. Chrisje is een topvrouw, die goed en netjes communiceert en de klant goed inschat en begeleid. Het hele proces was duidelijk, vanaf het begin aanpakken en doorpakken ook qua tijdspanne werd de juiste input gegeven. Foto's maken perfect geregeld, vele bezichtigingen prima ingepland, documenten goed verzorgd en uitgelegd. Voor ons gevoel ook de contacten met de kopers prima afgewikkeld. KRK heeft ons ontzorgd en dat is best fijn met toch een van de financieel ingrijpendste momenten in je leven. Twijfelt u tussen Heerhugowaardse makelaars, dat hoeft niet, KRK kunt u op rekenen.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van KRK Makelaars Heerhugowaard Beste Hans en Evelyn, bedankt voor deze hartverwarmende woorden. Wij zijn blij dat alles naar tevredenheid is verlopen en willen jullie ook bedanken voor de prettige samenwerking! Nogmaals, dank en tot ziens!
Meld misbruik