Hoekstra en Van Eck Heerhugowaard Alkmaar

Alles in huis voor jouw ideale thuis!

Hoekstra en Van Eck Heerhugowaard Alkmaar

Beoordelingen gemiddelde

9,2

Het gemiddelde is gebaseerd op 55 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 93% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Mevr. Kim Koperdraad
van Vosbergenlaan 22
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met onze makelaar Nathalie hebben wij als erg fijn ervaren. Verstand van zaken en goed op de hoogte van de markt. Alles gaat in overleg en goed bereikbaar, zowel telefonisch als via de mail, zo ook haar collega's op kantoor. Ook de terug koppeling op de bezichtigingen waren uitgebreid en het online klantenomgeving waar Hoekstra en van Eck mee werkt is duidelijk en inzichtelijk en van alle informatie voorzien. Al met al alleen maar positief!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Cornelia van Arkeldijk 15
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met onze makelaar Jeffrey en de medewerkers van het lokale kantoor (Sheila en Jacqueline) verliep van begin tot het einde heel fijn en soepel. We zijn goed geïnformeerd en zijn tijdens het hele traject goed op de hoogte gehouden. Het heeft ons echt ontzorgt en geleid tot een snelle en goede verkoop.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van Hoekstra en Van Eck Heerhugowaard Alkmaar
Bedankt voor de mooie beoordeling en de fijne samenwerking. Veel woongeluk in jullie nieuwe woning. Groeten, Jeffrey, Nathalie en Sheila