Hellema Makelaars

Al meer dan een eeuw een bekend adres!

Beoordelingen gemiddelde

9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 42 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 80% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Salomonszegel 98
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact was prettig, en er werd goed naar ons geluisterd en met ons meegedacht. Deskundige mensen die je graag helpen en voor je klaar staan.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Dhr. R. van der Meer
Koeplein 8
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ben zeer tevreden over deze makelaar. Ze hebben de verkoop vlot in gang gezet. Ook de communicatie verliep super. Rutger is deskundig en rustig en Sherelye is altijd vriendelijk en enthousiast. Kort om ik zou ze zeker aanbevelen!!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Dhr. G. Veenstra
Optwizel 47
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De lijnen waren kort, er was altijd iemand bereikbaar, de ondersteuning was geweldig evenals de extra service. Van het eerste tot en met het laatste moment klopte het allemaal. De welverdiende complimenten voor Meindert de Graaf en zijn team van Hellema makelaars uit Leeuwarden. Een ouderlijk huis verkopen terwijl je ouders op vrij jonge leeftijd kort na elkaar zijn overleden is niet eenvoudig, maar door de aanpak van Hellema is het allemaal makkelijker en soepeler verlopen. Ook vooral door de menselijke maat die bij De Graaf en zijn collega’s niet ontbreekt. Ik kan een ieder aanraden met dit makelaarskantoor in zee te gaan. Gerard Veenstra, Leeuwarden.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
hans dekker
De Ljip 5
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Rutger de Graaf is een ontzettend vakkundige makelaar die verstand van zaken heeft. Het contact verloopt vlekkeloos en hij staat altijd voor je klaar. Rutger heeft bij de verkoop van ons huis precies laten zien waarom je een makelaar nodig hebt, dit heeft er voor gezorgd dat ons huis binnen no time verkocht was!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10