Makelaardij Friesland | Qualis

Opvallend actief, thuis in Friesland!

Makelaardij Friesland | Qualis

Beoordelingen gemiddelde

9,1

Het gemiddelde is gebaseerd op 169 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 81% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Leeuwerikstraat 6
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
meegaand en meedenkend; Peter Meijer is een hele prettige man in omgang, dat voel je gelijk bij het kopen van je droomwoning. meelevend en het meenemen in het hele proces van het verkopen van je woning; daar heeft Jan Ypeij veel ervaring in, dat merk je gelijk. Wij hebben met een gerust gevoel de verkoop van onze woning aan Jan toevertrouwd. Je zou bijna denken dat er alleen maar toppers meevaren op de "boot" van Makelaardij Friesland :-)
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Reactie van Makelaardij Friesland | Qualis
Maaike en Erik, Wat een mooie beoordeling. Heel erg bedankt. We zijn jullie graag van dienst. Team Makelaardij Friesland Peter Meijer & Jan Ypeij
Dhr. Romkes
Medwerterwei 7
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met makelaardij Friesland verliep zeer goed. Wij hebben een nieuwe woning via hun gekocht en "oude" huis verkocht. Wij kunnen hun absoluut aanbevelen.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
10
Mevr. Marre Homminga
De Nije Daam 13
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met onze makelaar verliep heel goed. Hij was altijd bereikbaar en liet bij elke ontwikkeling direct van zich horen. We voelden ons heel betrokken.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10