LEK® makelaars & taxateurs B.V. Logo

LEK® makelaars & taxateurs B.V.

Op zoek een actieve & creatieve makelaar? LEK®
Bel Stuur e-mail

Beoordeling gemiddelde

9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 14 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 93% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
Morsweg 135
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Erg goed contact gehad met Ralph! Vanaf het eerste moment gaf hij me vertrouwen in zijn kennis en kunde. Hij heeft ons elke stap van het proces goed meegenomen en altijd met een laag prettig optimisme en humor (zeker tijdens de wat meer spannende momenten). Maar hij was ook gedurende het hele proces eerlijk en wond er geen doekjes om. Ten slotte vond ik de foto's en presentatie van mijn woning prachtig geworden, dus ook de leveranciers/partners van Ralph weten wat ze doen. Kortom: ik raad Lek Makelaars & Taxateurs B.V. aan iedereen aan!
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
10
Reactie van LEK® makelaars & taxateurs B.V. Wow! Mooie review. Iets om heel trots op te zijn en een boost geeft om nieuwe verkopers dezelfde ervaring te mogen geven. Dank! Ik waardeer je beoordeling zeer.
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
De Genestetstraat 31
8,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
In het verleden vaker zaak gedaan met Ralph Lek. Dat is altijd uitstekend bevallen ook voor de volgende keer zal ik Ralph zeker inschakelen! Alle zorgen uit handen genomen en alles perfect geregeld.. Niet alleen de leukste makelaar van Leiden maar ook de beste.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
9
Reactie van LEK® makelaars & taxateurs B.V. Wat een prachtige beoordeling. Hartelijk dank. Trots op!
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Herengracht 12
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ralph Lek is de juiste makelaar voor bijzondere huizen in (de binnenstad) van Leiden! Met moderne middelen maakt hij het huis toegankelijk voor allerlei geïnteresseerden. Zijn oprechte enthousiaste doet de rest!
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
9
Reactie van LEK® makelaars & taxateurs B.V. Daar ben ik heeeel trots op! Dank voor de prachtige beoordeling.
Meld misbruik
Dhr. Tony van der Geest
Utrechtse Veer 4
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De makelaar is bijna altijd bereikbaar, ook savonds. Hij heeft veel kennis van de markt, met name monumentale panden. Zijn specialiteit is maatwerk, panden verkopen waar veel aan gerenoveerd en verbouwd moet worden.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
10
Reactie van LEK® makelaars & taxateurs B.V. Hartelijk dank voor deze prachtige beoordeling. Weer 1 om in te lijsten. Ik ben er heel trots op.
Meld misbruik