Vuister Makelaardij B.V. Logo

Vuister Makelaardij B.V.

Úw deskundige NVM Makelaar en Taxateur in 't Gooi!
Bel Stuur e-mail

Gemiddelde beoordeling

9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 57 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 88 van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
-
8,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Een goede en nette service, duidelijke voorlichting, snelle reactie bij vragen. Bedankt Pascal en Bart
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
8
Reactie van Vuister Makelaardij B.V. Beste verkoper, dank voor deze mooie beoordeling. Verkopen doen we "samen". En ook hier heeft de goede en prettige samenwerking weer geleid tot een mooi verkoopresultaat boven de vraagprijs. Dank voor de goede voorbereidingen voor onze bezichtigingen. De woning zag er keurig uit. We zien elkaar weer bij de notariële overdracht van de woning. Met vriendelijke groet, Team Vuister Makelaardij
Meld misbruik
Simon Kuyvenhoven
Eikenlaan 92
8,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Vuister makelaardij weet niet alleen woningen goed te verkopen, maar weet ook wat kopers zoeken. Men kent de markt goed. Bovendien is Pascal Vuister ook thuis in het notariaat
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
8
Meld misbruik
Eddy & Mariana Knoop
Schokker 55
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Pascal Vuister en zijn team zijn een gedreven team makelaars met een geweldige betrokkenheid bij de klant. Wij hebben de samenwerking met Vuister Makelaardij als zeer prettig ervaren, waarbij we met name de persoonlijke betrokkenheid als uitmuntend hebben ervaren. Aanvullend daarop is Pascal Vuister een makelaar die volgens het "ouwe jongens, krentebrood" principe werkt, makkelijk communiceert, dichtbij de klant staat, maar ook realistisch is in zijn aanbevelingen en waarderingen van de woning. Wij kunnen iedereen Vuister Makelaardij aanraden. En ook al is het kantoor in Loosdrecht gevestigd en hij ons huis in Zeewolde heeft verkocht, dat is geen belemmering voor een zeer goede samenwerking.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Vuister Makelaardij B.V. Beste verkopers, Ontzettend bedankt voor deze geweldige beoordeling, zo vlak voor het weekend. We zijn er heel erg blij mee an natuurlijk ook trots op. Hier doen we het voor! Ook wij hebben de samenwerking als zeer plezierig ervaren. Vanaf het eerste telefoongesprek (op beeld) tot nu toe verloopt het contact erg fijn. En nog steeds, want het transport van de woning staat voor eind augustus gepland. De woning zag er bij de bezichtigingen ook keurig verzorgd uit. Dank daarvoor. We hadden mede daardoor positieve bezoekers en er is een goede transactieprijs behaald. Kortom: een leuke verkoopopdracht die we graag uitvoeren. In dat geval komt de afstand op de 2e plaats ;-) Hartelijke groet van het team van Vuister Makelaardij.
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Bloklaan 22 aSZ02
8,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Prettig en deskundig personeel. zelfs ‘s avonds laat en in het weekend ook contact. Kortom prima heel fijn.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
8
Meld misbruik