Straatman Makelaardij Logo

Straatman Makelaardij

Thuis in Losser!
Bel Stuur e-mail

Gemiddelde beoordeling

9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 60 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 92 van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Astrid Oostrik-Nijland
Salviastraat 47
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Zowel bij aankoop als verkoop goed, deskundig en vriendelijk geholpen. Kregen antwoord op onze vragen/ onduidelijkheden. Er werd goed meegedacht.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
10
Reactie van Straatman Makelaardij Dank jullie wel voor de mooie woorden en het fijne cijfer 9,3! Super dat jullie zowel bij aankoop als verkoop zo tevreden zijn en dat het meedenken en contact als prettig werd ervaren. Bedankt voor het vertrouwen! We wensen jullie heel vele geluk en woonplezier in Losser!
Meld misbruik
Daniel Regtop
Holtinkstraat 9
9,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ik heb super goed contact gehad met de makelaar en het hele proces verliep ontzettend soepel. De woning was binnen korte tijd verkocht, wat boven verwachting snel ging. Vanaf het eerste gesprek voelde het vertrouwd en professioneel. Vragen werden altijd snel en duidelijk beantwoord en er werd goed meegedacht. De omgang was prettig, persoonlijk en eerlijk, wat veel rust gaf tijdens de verkoop. Ik voelde me echt ontzorgd. Kortom: een zeer positieve ervaring waar ik met veel tevredenheid op terugkijk en die ik zeker aan anderen zou aanbevelen.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
10
Reactie van Straatman Makelaardij Super bedankt voor deze mooie review! Mooi dat je het traject als persoonlijk, eerlijk en vertrouwd hebt ervaren en dat we je echt hebben kunnen ontzorgen. Dank je wel voor het vertrouwen en de aanbeveling, daar worden we blij van!
Meld misbruik
Mevr. Mathilda Verplakke
Gronausestraat 25
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
contact was prima ze hebben me met alles geholpen. Het huis was ook binnen een week verkocht. Ze helpen me ook met een nieuwe huurwoning.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
9
Reactie van Straatman Makelaardij Bedankt voor de review! Mooi dat het huis zo snel verkocht was en dat we je verder mogen helpen!
Meld misbruik
Dhr. en mevrouw Pit
Poldermolen 24
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij hadden een zeer goed contact met de makelaar, het ging een beetje traag nadat het eerst verkocht was ov, maar uiteindelijk is het allemaal goedgekomen
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Straatman Makelaardij Bedankt voor jullie fijne review en het cijfer 10! Leuk om te lezen dat het contact goed was, zo hebben wij het ook ervaren. Soms duurt een proces helaas iets langer, maar we zijn blij dat het uiteindelijk goed is afgerond. Alle goeds!
Meld misbruik
sabine gahrmann
het Bentman 23
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Korte lijntjes en zeer kundige en vriendelijke medewerkers. Ik ben zeer tevreden over het hele proces.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Straatman Makelaardij Wat leuk om te lezen, dank je wel! We vonden het contact ook erg prettig en zijn blij dat we je goed hebben kunnen helpen. Veel geluk met de volgende stap!
Meld misbruik