Het Fundament Makelaardij

Gemiddelde beoordeling

9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 14 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 19 van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

rosalie van der hoeven
Jupiterstraat 7
9,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het fundament is voor mij geen onbekende zij heeft namelijk dit huis ook met ons aangekocht. Door de kennis van de markt maar ook zeker het menselijke aspect voor zowel verkopers als kopers is het super fijn samenwerken. Voor mij geen andere makelaar meer!
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
9
Meld misbruik
Anja Wilschut
Dijkstraat 1
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Fijn contact, zeer professioneel, maar ook laagdrempelig. Korte lijnen, volledige en vakkundige begeleiding in de verkoop.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
10
Meld misbruik
Jolanda Vergeer
Goossen Janssenstraat 23
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn erg blij geweest (en nog!) met Natascha en haar team. Ze weet exact waar ze het over heeft vanwege haar enorme ervaring. Ik vond het geweldig om te zien dat ze met de bouwtechnische keuring nog aangaf erbij te willen zijn want daar kon ze wellicht nog meer van leren. Maar ook bij minder goed nieuws kon ze ons echt goed advies geven en met beide benen op de grond zetten. Ze waren altijd bereikbaar en hebben heel hard gewerkt om ons huis te verkopen (en heel wat bezichtigingen gedaan😅) Natascha en Romy heel erg bedankt voor alles, maar jullie zijn nog niet van ons af😉.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
10
Reactie van Het Fundament Makelaardij Ontzettend bedankt voor de prachtige beoordeling! Heel graag gedaan en inderdaad, we zijn nog niet klaar :-). Die laatste stap gaan we samen ook maken!
Meld misbruik