Maat Makelaars

Maat Makelaars - persoonlijk, betrokken & actief!

Beoordelingen gemiddelde

9,1

Het gemiddelde is gebaseerd op 56 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 76% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Zandstraat 17
9,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Van begin tot einde prima contact. Goede begeleiding en informatie. Niets was teveel, ze stond altijd voor ons klaar. We kunnen haar echt aanbevelen, helemaal top!!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
10
Mevr. Nadine Schaepkens
Hendrik Luytenstraat 6
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met Maat makelaars liep vlot en soepel. Met veel enthousiasme zijn we deze verkoopfase ingegaan. Hun expertise van de regio en soortgelijke huizen is groot, het enthousiasme over ons huis hebben ze feilloos over gebracht tijdens de bezichtigingen en de communicatie tussendoor.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Dhr. Kurvers
Schepenbank 11
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
We hebben kennis gemaakt met Maat Makelaars tijdens een eerdere bezichtigingsronde van een appartement dat zij verkochten. Het contact voelde goed en professioneel. Maurice heeft ons vervolgens van waardevolle adviezen voorzien bij de aankoop van ons huidige appartement waar hij overigens niet rechtstreeks bij betrokken was. Een huis kopen en verkopen is een intensief proces met behoorlijk wat impact. Zeker als het wat langer duurt dan we zelf verwacht hadden. Maat Makelaars bleef vertrouwen uitstralen en het is goed gekomen! Wij raden deze makelaar aan vanwege de uitgebreide kennis van de regionale huizenmarkt, de klantgerichtheid maar vooral ook vanwege de korte lijnen. Iedereen op kantoor wist gelijk waar het over ging zodra je belde. Chapeau!
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Kapellerhof 56
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Professionele goede samenwerking met duidelijke afspraken. En een goede strategie. Zijn de sleutels voor een goede verkoop strategie.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Rinie Schrijen
Banmolen 10
5,8
Ik zou deze makelaar niet aanbevelen.
In het begin goed Maar vrij vlot liep het niet prettig. Vond dat de makelaar niet prettig was in het begeleiden, in mijn ogen was ze alleen maar op de eerste kijkers geïnteresseerd.Die zijn komen kijken in februari en na veel stunten, zal nu 31 juli het passeren van de akte zijn.
Deskundigheid
5
Lokale marktkennis
6
Prijs / kwaliteit
7
Service en begeleiding
5
Reactie van Maat Makelaars
Beste mevrouw Schrijen, Dank voor uw feedback. Het spijt ons te horen dat u de begeleiding in het latere stadium van het verkoopproces als minder prettig heeft ervaren. Er zijn uiteindelijk drie bezichtigingen geweest, waarvan één partij een bod uit bracht dat boven de vraagprijs lag. Omdat er op dat moment geen nieuwe bezichtigingsaanvragen meer binnenkwamen, hebben wij in overleg met u en uw familie geadviseerd om met deze partij verder te gaan. Om tot een goede afweging te komen, hebben we meerdere scenario’s met u besproken. We hebben ons best gedaan om u gedurende het hele proces zo goed mogelijk te ondersteunen en vinden het dan ook jammer dat u het traject als minder prettig heeft ervaren. Laten we ons richten op het positieve en uitkijken naar de officiële overdracht eind juli. Met vriendelijke groet, Jules Zwanenberg