Het Waare Huis makelaars

Jouw persoonlijke makelaar

Het Waare Huis makelaars

Beoordelingen gemiddelde

9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 133 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 83% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Gladiolenstraat 3
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Dankzij de informele communicatie en korte lijnen verliep het contact met onze makelaar bijzonder prettig. De pragmatisch aanpak en uitstekende kennis van de lokale markt maakte het verkoopproces efficiënt en succesvol.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Anthony van der Donk
Repertoireweg 32
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Professioneel maar ook erg toegankelijk te woord gestaan en begeleid door het verkooptraject. Altijd bereikbaar en we zijn continu tijdig op de hoogte gebracht van de lopende acties en aandachtspunten. En uiteindelijk een perfecte deal gesloten met de kopende partij dankzij het Waare Huis.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Dhr. Toon Wonders
Sluiskeshoeven 4
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
vanaf het moment van start te koop zetten tot ver na het verkocht moment werden we deskundig begeleid en steeds duidelijk geïnformeerd door zowel de makelaar als zijn kantoorpersoneel. Adviseren, meedenken en een zeer persoonlijke benadering
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Reactie van Het Waare Huis makelaars
Beste familie Wonders, dank voor jullie mooie beoordeling. Ik heb met veel plezier en enthousiasme gewerkt aan de verkoop van jullie woning. Ik wens jullie veel succes met de voorbereidingen van de verbouwing en de verhuizing naar jullie nieuwe woning.