KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! Logo

KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant!

Ca. 430 woningtransacties in de afgelopen 12 mndn!
Bel Stuur e-mail

Gemiddelde beoordeling

9,2

Het gemiddelde is gebaseerd op 155 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 70 van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Judith van Zelst
Schipluidenlaan 44
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij hebben de samenwerking met deze makelaardij/ makelaar Maarten, als zeer prettig ervaren. De makelaar is toegankelijk, denkt actief mee en communiceert op een duidelijke manier, zonder gebruik te maken van ingewikkelde vaktaal. Hierdoor voelden wij ons gedurende het gehele traject goed geïnformeerd en op ons gemak. Daarnaast was er veel begrip voor onze situatie en werden de vervolgstappen steeds helder en tijdig toegelicht. Ook de adviezen over wat ons als aankopende &verkopende partij te wachten stond, waren waardevol en behulpzaam. Dankzij de betrokken, professionele en persoonlijke begeleiding kijken wij met een goed gevoel terug op het verkoop-en aankoopproces. Hartelijk dank voor de fijne ondersteuning en begeleiding. ☆aankoop Twentestraat ☆verkoop Schipluidenlaan. Joost & Judith 💋
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
9
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Kreutzerstraat 66
7,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Echt een hele fijne ervaring met KIN. Hun eerste instantie benaderd toen we ons aan het verdiepen waren. Hun hadden ons huis aan ons verkocht dus dat gaf ons al een heel vertrouwen. De makelaar kwam binnen met goede zelfvertrouwen en kennis over de buurt, marktprijs, en hoe het in z’n werk gaat. Het voelde meteen goed met KIN. Communicatie tussendoor had misschien iets beter en vaker gekund- ik ben op dat vlak als klant dan ook meer fan van telefonisch contact dan via whatsapp, maar Vakantie period is natuurlijk altijd lastig en dan lopen dingen anders dus daar rekenen we ze niet op af. Verders met goede vertrouwen en snel ons huis weten te verkopen. Echt heel fijn!
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
8
Service en begeleiding
7
Prijs / kwaliteit
7
Lokale marktkennis
8
Reactie van KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! Ha Febe, Wat fijn te lezen dat je zo uitgebreid positief recenseert over de samenwerking. Het is allemaal succesvol verlopen en als er een hobbeltje ontstond, dan losten we dit ook adequaat met elkaar op. Leuk ook om te lezen dat je zelfs de betrokkenheid en de contacten tijdens de vakantie(periode) hebt gewaardeerd. We zien elkaar naar de afronding, tot snel, Groetjes Rembrant Venmans
Meld misbruik
Jeroen Hellemons
Dirkslandstraat 21
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Vanaf de start goed en professioneel gehandeld. Kennis zeer op peil. Echt ontzorgd geweest. Goede communicatie ook.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
10
Reactie van KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! Dag Jeroen, Dit klinkt allemaal goed en super te lezen dat je het zo positief en professioneel hebt ervaren. We zijn blij dat je tevreden bent. We werken nu toe naar de afwikkeling. Tot kijk en groetjes, Rembrant
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Gotenpark 7
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact was zeer deskundig en behulpzaam. Ons appartement is binnen 2 weken verkocht met vooraf afgesproken voorwaarden. De makelaar Rembrant van KIN was professioneel en reageerde snel op onze vragen.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! Dankjewel Nelly voor deze mooie cijfers, woorden en beoordeling. Het is allemaal perfect en volgens plan verlopen. Tot snel en groetjes, Rembrant
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Oisterwijksebaan 9
1,0
Ik zou deze makelaar niet aanbevelen.
Verkeerd geinformeerd door deze makelaar. Uiterst onvriendelijk en onprofessioneel. Wist dat koper waarborgsom niet had betaald en zei het tegenovergestelde. Hierdoor zit ik met een hoop financiële schade. Een advies; blijf hier weg.
Deskundigheid
1
Service en begeleiding
1
Prijs / kwaliteit
1
Lokale marktkennis
1
Reactie van KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! Beste heer Dielissen, We hadden u bewust de kans gegeven een beoordeling te schrijven, we kunnen niet altijd 9's en 10'en scoren. Soms komen kopers hun verplichtingen helaas niet na, wat leidt tot gedoe en emoties en dan hebben wij er begrip voor dat deze worden geuit. Het is heel vervelend dat koper zijn verplichtingen om de woning af te nemen niet kon nakomen. Uw verhaalsrecht van de boete naar de koper toe blijft natuurlijk onverminderd staan. Uw vertrouwen in koper was het hele proces zo groot dat er veel onderling contact was en onderlinge afspraken zijn gemaakt (waar wij overigens geen weet van hadden), dat we snappen dat de teleurstelling des te harder aan komt en u dat ergens kwijt wil. Wij wilden al snel actie nemen richting koper met ingebrekestellingen, aangetekende brieven etc, we hebben daar veel overleg over gehad, maar dat hield u aanvankelijk allemaal tegen omdat u zo'n goede band met koper, vertrouwen had dat het goed kwam en bovendien wilde u niet dat gesprekken die u met ons over koper had bij hem terecht kwamen. Dat was voor ons natuurlijk ook allemaal erg lastig. Het ligt hierdoor natuurlijk wel een heel stuk genuanceerder en uiteindelijk is het de koper die zijn contractuele verplichtingen naar u niet kan nakomen. Sterker nog, uw huis stond - na onze ontbinding - weer snel te koop en binnen mum van tijd waren er 3 nieuwe potentiele kopers voor een huis van 1,650 miljoen. Daar ging het tenslotte toch om. We vinden het goed en sportief om mensen te laten lezen dat niet alles altijd van een leien dakje gaat, maar het wel zaak is om snel en adequaat tot oplossingen te komen. Dat dat gepaard gaat met de nodige emoties, dat hoort er soms ook bij.
Meld misbruik