LEF Makelaars & Taxateurs Logo

LEF Makelaars & Taxateurs

Verkopen doe je met LEF!

Gemiddelde beoordeling

9,7

Het gemiddelde is gebaseerd op 60 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 16 van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
Royaards van den Hamkade 167
8,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Snelle reacties, accuratesse en overall een soepel proces. Op basis van goede Google reviews deze lokale makelaar gekozen. Geen spijt van gekregen. Heb vooral met Niels te maken gehad, De dames op kantoor zijn ook vriendelijk en kundig,
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
9
Reactie van LEF Makelaars & Taxateurs Dankjewel voor jouw positieve beoordeling en vertrouwen! Alhoewel de reden van verkoop droevig is hebben we geprobeerd jou zoveel mogelijk te ontzorgen en je bij te staan in het proces. Fijn te weten dat je LEF waardeert.
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Moerbeistraat 24
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het team van LEF stond altijd klaar met antwoord op onze vragen. Ze dachten goed mee met onze wensen. Mede dankzij hun advies is een snelle en goede verkoop gerealiseerd.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van LEF Makelaars & Taxateurs Wat leuk om te lezen! Wij vonden het ook erg leuk om dit samen met jullie te doen. Dank voor jullie vertrouwen in LEF en veel woongeluk op de nieuwe mooie plek :)
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Bruisdreef 6
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn zeer tevreden met de diensten van LEF. Het contact met onze verkoopmakelaar Lourens verliep altijd vlot en soepel. Hij was deskundig, dacht op elk moment met ons mee en hield ons goed op de hoogte van het proces, zoals tijdens de bezichtigingen. We zouden LEF zeker aanraden als je op zoek bent naar een verkoopmakelaar in Utrecht.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
9
Reactie van LEF Makelaars & Taxateurs Hola! Bedankt voor jullie vertrouwen. Het was leuk om voor jullie dit mooie resultaat te realiseren. Nog even en jullie gaan lekker verhuizen naar de zon. Alle goeds daar! Hasta luego ;)
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Burgemeester van Tuyllkade 105
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Een enorme aanrader. Tijdens het eerste gesprek met Laurens hadden wij gelijk een goede klik. Met kennis, kunde en aandacht voor onze situatie ondersteunde hij ons in de overweging om ons huis te verkopen. Tijdens het verkoop proces waren er korte lijnen, werd er een heldere verkoopstrategie opgesteld en gehanteerd. Na de kijkdagen en de bieding periode wilden wij bieders de kans geven om het huis een tweede keer te bekijken, zodat zij weloverwogen en zonder de gekte en drukte van de markt een goed gevoel konden houden aan onze woning en hun biedingen. De verdere afhandeling van de verkoop verliep eveneens spoedig en kundig.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van LEF Makelaars & Taxateurs Hi, wat een gaaf appartement om voor jullie te mogen verkopen. Dit mooie resultaat komt jullie avontuurlijke camper-plan ongetwijfeld ten goede. Alvast een goede reis en veel plezier!
Meld misbruik