Morgen Makelaardij

Wij verkopen jouw woning alsof het van onszelf is!

Beoordelingen gemiddelde

10,0

Het gemiddelde is gebaseerd op 41 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 37% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Bolksbeekstraat 37 BS
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Morgen Makelaardij is fantastisch! Maud en Marian zijn enorm enthousiast in hun werk en hebben een duidelijke passie voor Utrecht en deze wijk, waar ze veel vanaf weten Tijdens bezichtigingen kunnen ze daardoor op een leuke en boeiende manier over de woning en wijk vertellen. De communicatie verliep vlot en efficiënt via een WhatsApp-groep, waardoor ik altijd direct op de hoogte was. Ook telefonisch zijn ze altijd goed bereikbaar. Hun netwerk was bovendien van grote waarde bij het regelen van de splitsing van onze woning, waarbij ze actief meedachten en ondersteuning boden. Ook bij het presenteren van de woning op Funda dachten ze goed mee en zorgden voor prachtige foto’s en impressies die de woning perfect weergaven. Bovenal zijn Maud en Marian ontzettend fijne, betrouwbare en leuke mensen met wie het een plezier is om samen te werken.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Luit Blomstraat 27
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn ontzettend tevreden over onze ervaring met deze makelaar. Vanaf het eerste contact straalden ze betrouwbaarheid uit en hebben ze zich volledig gehouden aan alle afspraken die we maakten. Maud en Marian zijn enorm meedenkend en hebben ons stap voor stap begeleid door het hele proces. Wat ons vooral opviel, is hun hands-on aanpak en de waardevolle tips die we onderweg kregen. Dit heeft echt een groot verschil gemaakt!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van Morgen Makelaardij
Hartelijk dank voor deze mooie beoordeling! We willen jullie het allerbeste toewensen bij jullie prachtige nieuwe avontuur. Hartelijke groet, Marian & Maud
Een funda gebruiker
Edisonstraat 73
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Marian en Maud waren goud waard bij de verkoop van mijn huis - vanaf begin tot einde was ik 100% tevreden en kan ze met volste vertrouwen aanraden. Ik had Marian in 2018 ontmoet als verkoopmakelaar toen ik op zoek was naar een huis en wist meteen: als ik mijn huis ooit ga verkopen, bel ik sowieso haar! 6 jaar later was het dan zo ver en mijn gevoel klopte; met heel veel geduld en persoonlijke aandacht coachten de dames mij door het process! Dankjewel voor het fijne contact!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van Morgen Makelaardij
Hartelijk dank voor deze mooie beoordeling! We hebben het graag voor jou gedaan & wensen jullie het allerbeste toe! Hartelijke groet, Marian & Maud
Een funda gebruiker
Johannes van Andelstraat 5
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Een betere en persoonlijke partij kun je in de omgeving denk ik niet vinden:)! Wij werden zeer kundig ontzorgt. Zeer kundig (kennen het proces - goede bouwkundige tips, wat wel en niet nog te doen voor de verkoop (en dat werd beloond) - communicatief (goed bereikbaar en snelle reacties) - professioneel (snel en juist handelen en goed advies ten aanzien van de juiste datum, proces en vraagprijs) - (stylist - weten hoe je eea nog beter de juiste sfeer kunt meegeven) - vriendelijk en persoonlijk (ook meedenken vanuit onze privésituatie en daar heel fijn en rustig over kunnen sparren om zo te komen tot een ideale oplossing) - eerlijk en transparant (duidelijk proces en duidelijk over de te maken keuzes en to-do's) - zijn er voor onze belangen (denken en handelen vanuit wat voor de kopende en verkopende partij het beste is) - snel schakelen (doordat ze met z'n tweeën alles oppakken kunnen ze snel schakelen en is er geen ruis.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Mevr. M.K. Patel
Haroekoeplein 47
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
We are very happy with Morgen Makelaardij and the service both Marian and Maud provided. They were always available to answer any questions we had, and were very supportive and understanding! They went out of their way to keep our stress low. Marian gave us really good advice on the presentation of the apartment both for the photographs and also for the viewings. To top it all, we got a very good price for our apartment! Highly recommend Morgen Makelaardij!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van Morgen Makelaardij
Thank you so much for this wonderful review! We were happy to do it for you & wish you all the best! Kind regards, Marian & Maud