Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars Logo

Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Niet de grootste makelaar, wel de beste!

Gemiddelde beoordeling

9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 52 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 84 van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
Bijenlaan 19
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ik heb de samenwerking m.b.t. de verkoop van het huis van mijn moeder ervaren als zeer prettig, kundig en zonder blabla.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars Beste Peter, Leuk dat je de moeite hebt genomen een mooie review te schrijven. Hartelijk dank daarvoor, maar uiteraard ook voor het vertrouwen in ons kantoor en het fijne contact! Mocht je ooit plannen krijgen om deze kant op te verhuizen ;-), dan staan we graag weer voor jou / jullie klaar! Alle goeds! Hartelijke groet, Mariëlle & Kirsten
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
De Brinken 7
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij hebben een zeer positieve ervaring met onze makelaar, goede marktkennis, realistische en constructieve gesprekken vooraf over prijsstrategie en prijs, tijdstip te koop zetten, vergelijkingen met huizen in de markt met plussen en minnen resulterend in realistische vraagprijs. Tijdens de verkoop, bezichtigingen, een top begeleiding met snelle feedback en grondig overleg voor de volgende stap in ons plan. Kortom wij zijn super tevreden met het resultaat cq. onze makelaar, want onze vraagprijs werd overboden.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
9
Reactie van Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars Beste Jan en Annie, Jullie hadden je blijdschap en dankbaarheid ook al via de telefoon en in levende lijve geuit, maar wat ontzettend leuk dat jullie de moeite nemen om ook nog even een mooie review te schrijven. Hartelijk dank daarvoor! Ons contact gaat al terug tot 2022, toen we elkaar voor het eerst tegenkwamen bij de bezichtiging van een appartement dat Janssen & Van Dijk te koop had staan. Heel leuk dat die bezichtiging voor jullie de aanleiding was om een jaartje later te vragen of ik jullie aankoopmakelaar wilde zijn. Na een aantal bezichtigingen kwam er onverwachts nieuwbouw op jullie pad en werd het even stil. Des te leuker dat jullie mij begin van dit jaar benaderden om de verkoop van jullie woning op te pakken, dat heb ik erg gewaardeerd! En zoals we van elkaar gewend waren in de achterliggende jaren, was het ook nu weer steeds snel en plezierig schakelen. Jammer dat daar nu een einde aan komt, maar ik ben heel blij voor jullie dat jullie woning naar tevredenheid verkocht is en dat jullie nu met een gerust hart kunnen gaan uitkijken naar de oplevering van (en verhuizing naar) jullie nieuwe woning. Ik hoop dat jullie daar nog heel lang en met heel veel plezier samen mogen wonen! Hartelijke groet, Mariëlle (en uiteraard ook namens Kirsten, Evi en Minke)
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Hensenhof 8
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Zeer deskundige makelaar. Persoonlijke benadering, altijd bereikbaar. Vriendelijke personeel en uitstekende begeleiding.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars Hoi Mark en Anneke, Wat een mooie beoordeling, onze dag kan niet meer stuk! Jullie gefeliciteerd met de definitieve verkoop en heel erg bedankt voor het vertrouwen in (en de gunning aan) ons kantoor. Dat waarderen we erg, net als het prettige contact dat er steeds was (en is)! Nu lekker uitkijken naar jullie nieuwe huis, veel plezier en succes met de voorbereidingen! Hartelijke groet, Mariëlle, Kirsten, Minke en Evi
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
De Clercqstraat 15
8,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Prima meegedacht en adequaat bijgestuurd in de verkoop van het huis. Ik zou Mariëlle aan bevelen. **
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
9
Reactie van Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars Beste Barbara, Dank je wel dat je de moeite hebt genomen om ons zo'n mooie beoordeling te geven, daar zijn we erg blij mee! Het had een wat langere aanloop dan verwacht, maar fijn dat nu toch dat Verkocht-bord in de tuin kan ;-) We hopen dat jullie moeder nog een fijne tijd mag hebben op haar nieuwe adres en jullie nog lang van haar mogen genieten (en zij van jullie!). Hartelijke groet, Mariëlle, Minke, Kirsten en Evi
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Kerkewijk 85 E
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Veel kennis over de actuele woningmarkt, goede voorbereiding vwb waardebepaling. Duidelijke informatie over het verloop van de verkoopprocedure. Het persoonlijke contact met makelaar Mariëlle en haar team verliep vlekkeloos en was bijzonder prettig.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars Heel erg bedankt voor jullie mooie review! Wij begrijpen heel goed dat deze verkoop voor jullie nogal beladen was, maar we waarderen het erg dat wij jullie daarbij hebben mogen begeleiden. Bedankt voor het snelle schakelen steeds en het fijne contact. Hartelijke groet, Mariëlle, Minke en Kirsten
Meld misbruik