Burgland Makelaars Logo

Burgland Makelaars

GEWOON EEN GOEDE MAKELAAR!
Bel Stuur e-mail

Gemiddelde beoordeling

9,8

Het gemiddelde is gebaseerd op 38 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 81 van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
Leeuwerik 28
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wessel is in het hele traject open en benaderbaar geweest. Echt een aanrader voor iedereen die een huis wil verkopen
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Burgland Makelaars WoW! Ondanks dat dit verkooptraject, door onverwachte wendingen, langer duurder dan aanvankelijk verwacht toch deze mooie beoordeling. Hartelijk dank, ook voor de fijne samenwerking en contacten!
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Albert Schweitzerstraat 14
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Prettig en persoonlijk contact gehad met deze makelaar. Ze zijn professioneel, vriendelijk en komen afspraken na.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Burgland Makelaars Wat een mooie beoordeling, heel hartelijk dank. Gefeliciteerd met de verkoop en alvast heel veel woonplezier toegewenst in jullie, via ons kantoor gekochte, woning! Hartelijke groet, Wessel/Christa/Ella
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Emmalaan 92
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wessel Berkhout heeft een goed inzicht van de lokale markt en het tijdstip waarop het huis in de verkoop gezet kon worden. Potentiële kopers worden persoonlijk rondgeleid en krijgen een mooie brochure mee. Verder werden wij als verkoper heel goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen en de reacties van potentiële kopers. Ook de administratieve afhandeling is erg goed verlopen.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Burgland Makelaars Wat een fraaie beoordeling. Hartelijk dank. Ik vond het fijn om de woning voor jullie te verkopen. Gefeliciteerd met het resultaat!
Meld misbruik