Welwonend Makelaardij Logo

Welwonend Makelaardij

de makelaar met kleur

Beoordelingen gemiddelde

9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 44 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 82 van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoop beoordelingen

Een Funda gebruiker
Sweder van Zuylenweg 39
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Prima contact zowel in persoon als per mail c.q. telefoon. Vanaf het 1e gesprek tot en met de verkoop was alles duidelijk en marketing technisch uitstek Iend.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
9
Reactie van Welwonend Makelaardij Wat fijn dat wij de woning mochten verkopen, waar zoveel historie in zit. Dank voor het vertrouwen en dank voor de mooie beoordeling. Namens het gehele team, Thomas van Gool
Meld misbruik
Een Funda gebruiker
Zuileveld 7
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Welwonend is voor ons dé makelaar. Woningen worden niet met eenheidsworst aanpak verkocht. We hebben goed advies gekregen wat betreft verkoopklaar maken van de woning. Bij twijfel konden we altijd even overleggen. Daarnaast zijn de verkoopteksten gewoon echt leuk en beschrijven de woning eerlijk. Welwonend is voor ons zowel in het aankoopproces als het verkoopproces een fijne sparringpartner geweest over allerlei vragen en hebben ons fantastisch begeleid.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Welwonend Makelaardij Oh, hier krijgen we helemaal rode wangetjes van. Echt super fijn om te horen en ook wij hebben genoten van het hele proces met elkaar. Nu klaar voor de volgende mooie stap.
Meld misbruik
Een Funda gebruiker
Costa Ricadreef 307
8,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Prettig contact, kennis van de lokale markt en makkelijk te bereiken. Realistisch over de prijsstelling
Deskundigheid
8
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
9
Reactie van Welwonend Makelaardij Dank voor het beoordelen en goed om te horen dat jullie er tevreden mee zijn. Wij wensen jullie veel woonplezier, geluk en liefde op jullie nieuwe en mooie plek toe en danken jullie voor het vertrouwen. Namens het gehele team van Welwonend, Thomas
Meld misbruik
Een Funda gebruiker
Klifrakplantsoen 60
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De samenwerking met Elly, Thomas en het team op kantoor hebben we als zeer prettig ervaren. Elly is erg enthousiast en was heel gedreven om onze woning te verkopen. De aanpak hiervoor is ook goed bevallen. Zeer professioneel met een verkoopstyliste met hele goede tips (dankjewel Simone!) en een hele kundige en precieze fotograaf voor de mooiste foto's van onze woning. Ook als we zelf bepaalde dingen spannend vonden of lastig om te besluiten, kwam Welwonend altijd met een advies waar wij iets aan hadden. Elly had misschien soms een wat volle agenda, maar de collega's op kantoor waren altijd bereikbaar voor vragen en hielpen ons dan weer op weg. Al met al een heel fijn proces, waarbij de verkoop van onze woning heel soepel is verlopen en we ook veel feedback van Elly kregen over de mogelijke nieuwe bewoners van onze woning. Dit maakte onze keuze voor de nieuwe bewoner van onze woning ook een stuk makkelijker. Het is toch lastig om een plek waar je zo lang met plezier gewoond hebt achter te laten. We raden Welwonend voor de verkoop van een woning dan ook zeker aan. Elly en haar team weten precies wat voor proces bij je past (meer of minder betrokkenheid, meer of minder informatie tijdens het proces) en handelt daar ook naar. Je kunt altijd een vraag stellen en als het nodig is belt ze je ook nog 's avonds of in het weekend terug. Ze kunnen snel schakelen en tussen het besluit om onze woning te verkopen en het moment dat deze daadwerkelijk op Funda stond, zat bij ons maar twee weken. Nog geen 1,5 week na de advertentie was de woning verkocht. Een heel soepel proces, waarin wij heel erg werden ontzorgd.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Welwonend Makelaardij Dank jullie wel voor deze prachtige beoordeling, dat is waar we het voor doen. Het was echt super leuk om dit traject samen met jullie te mogen bewandelen en wij willen jullie dan ook heel erg bedanken voor jullie vertrouwen. Dank namens ons allemaal, Wendy, Esther, Thomas en Elly
Meld misbruik
Een Funda gebruiker
Korne 13
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Welwonend team is uitstekend. Perfecte marktkennis, altijd bereikbaar, meedenkend in elk detail en hun adviezen sloten goed aan en werkte goed uit. Niet de eerste keer trouwens, 5 jaar terug ook al een goede ervaring.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Welwonend Makelaardij Wat een eer om je/jullie wederom te mogen begeleiden in dit proces. Dank voor deze fantastische beoordeling. We hebben genoten van de samenwerking en nu op naar een mooi nieuw hoofdstuk. Dank jullie wel voor jullie vertrouwen.
Meld misbruik