Theelen & Partners makelaars en taxateurs

Gemiddelde beoordeling

9,2

Het gemiddelde is gebaseerd op 18 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 62 van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Gert Smit
Callenfelsstraat 1
8,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Communicatie ging prima. Makelaar dacht goed mee met mijn specifieke behoeften en bood oplossingen. Ik had vaste contactpersoon die goed bereikbaar was. Tevens werd ik van het verloop van het verkoopproces goed op de hoogte gesteld, zowel van bezichtigingen als van biedingen. Verkoop ging heel vlotjes.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
8
Reactie van Theelen & Partners makelaars en taxateurs Bedankt voor de beoordeling en het vertrouwen.
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Kenau Hasselaarstraat 485
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De makelaar reageerde snel en adequaat. We kregen goede adviezen. Ons appartement was moeilijk te verkopen vanwege een voorgenomen bouw. Maar het is toch gelukt
Deskundigheid
8
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
8
Reactie van Theelen & Partners makelaars en taxateurs Bedankt voor de mooie beoordeling en het vertrouwen!
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Donker Curtiusstraat 35
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Fijne communicatie en uitstekende begeleiding bij de verkoop van onze woning. Een aanrader voor een goede, vriendelijke makelaar die de omgeving, van vraag en aanbod, goed kent.
Deskundigheid
8
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
8
Reactie van Theelen & Partners makelaars en taxateurs Bedankt voor de mooie beoordeling!
Meld misbruik