Koopklik Makelaardij & Taxaties Logo

Koopklik Makelaardij & Taxaties

De sleutel tot efficiënte zelfverkoop
Bel Stuur e-mail

Beoordeling gemiddelde

9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 126 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 94% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
Wilhelminasingel 33
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met de makelaar KoopKlik is prima verlopen. Hij begreep direct waar onze behoefte was in de begeleiding. Hij heeft de opdracht direct opgepakt, alle gemaakte afspraken nagekomen en alles correct afgehandeld. Ik zou hem zeker aanbevelen .
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
9
Reactie van Koopklik Makelaardij & Taxaties Dankjewel voor het fijne contact en de mooie recensie. Gefeliciteerd met de verkoop!
Meld misbruik
Michal Hohner
Karekiethof 23
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De makelaar legde alles stap voor stap uit, hoe het hele verkoop proces in werk ging. Vervolgens werd de huidige woningmarkt uitgelegd en een verkoop tactiek toegepast. Ik kreeg tips en tricks om zo goed mogelijk te verkopen. Communicatie was heel goed, werd constant op de hoogte gehouden en geüpdatet.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Koopklik Makelaardij & Taxaties Dankjewel voor de mooie beoordeling. Nogmaals gefeliciteerd met de verkoop en natuurlijk veel woonplezier op je nieuwe plek!
Meld misbruik
Dhr. Stribos
Stationsstraat 2 A
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Vanaf het eerste moment deskundige, transparante, fijne en ook vlotte communicatie gehad. We waren op vakantie toen onze woning online moest komen dus hadden wat minder tijd dan gebruikelijk. Lex kon super snel schakelen en in een dikke week stond de woning online. Daarna was onze woning ook snel verkocht dankzij Lex. Ik raad daarom ook iedereen aan om voor Koopklik te kiezen als koop- of verkoopmakelaar.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Koopklik Makelaardij & Taxaties Dankjewel voor de mooie woorden en uiteraard de prettige samenwerking. Ik wens jullie enorm veel woonplezier op jullie nieuwe plek!
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Graafschap Hornelaan 89
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ervaring: De samenwerking met Koopklik Makelaardij en Lex is mij uitstekend bevallen. Vanaf het eerste contact was alles duidelijk, professioneel en prettig geregeld. Wat ik vooral waardeerde, is dat ik zelf de bezichtigingen mocht verzorgen. Dat gaf mij de vrijheid om geïnteresseerden persoonlijk rond te leiden, terwijl Lex alle communicatie, voorbereiding en opvolging perfect verzorgde. Lex is vriendelijk, betrokken en reageert snel op vragen. Hij denkt mee, houdt je goed op de hoogte en werkt transparant. Dankzij zijn begeleiding verliep de verkoop van mijn appartement soepel en zonder stress. Pluspunten: • Heldere communicatie • Flexibele werkwijze (zelf bezichtigingen doen) • Persoonlijke en betrokken begeleiding • Snelle reacties en duidelijke afspraken Aanrader: Ja Henk
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Koopklik Makelaardij & Taxaties Dankjewel voor de mooie beoordeling en de fijne samenwerking. Uiteraard nogmaals gefeliciteerd met de snelle en succesvolle verkoop!
Meld misbruik
Pim Hanssen
Julianalaan 62
8,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Duidelijke communicatie en een goed marketingbereik binnen en buiten Weert. Moderne manier van handelen waarbij veel online geregeld kon worden.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
10
Reactie van Koopklik Makelaardij & Taxaties Dankjewel voor het invullen van de beoordeling. Uiteraard nogmaals gefeliciteerd met de succesvolle en snelle verkoop van je woning. Heel veel woonplezier gewenst op jullie nieuwe plek!
Meld misbruik