Voor de verkoop van onze woning werd ons Michel Breugem van Makelaardij Van Brero & Breugem aangeraden! Vanaf het eerste contact voelde het meteen goed. Michel is vriendelijk, geduldig, professioneel en heeft een goede marktkennis.
Mede dankzij de professionele foto's en de presentatie gemaakt door het hele team werd onze woning mooi gepresenteerd op Funda.
Alles was prima geregeld: duidelijke telefonische communicatie na iedere bezichtigingsdag, snelle reacties op onze vragen en een vast tarief voor de verkoop.
Zelfs na een onverwachte tegenslag, bleef Michel positief, door zijn persoonlijke aandacht en goede advies resulteerde dit in een zéér goede verkoopprijs.
Wij willen het hele team bedanken voor de fijne samenwerking en kunnen Van Brero & Breugem van harte aanbevelen!